Nüüd võite osta Brunei Sultan "Bad Boys" Porsche. Väikese õnne jaoks

Anonim

9 700 km. Nüüd koo oma keelt üles. Kui tegemist on haruldaste modernsete klassikaliste Porschetega, mis on juhuslikult kantud tsiviilotstarbelistele kuulutustele, siis ei saa sellest midagi lahedamat.

Pidage silmas seda suurepärast 1993. aasta Porsche 911 Turbo "Bad Boys" väljaande näidet, mis debüteerib Brunei Sultanile uue brändi - ja nüüd müüakse seda Austraalias ühe autoriõiguse omanikuna.

Praegu on uhke mootorsõiduki parempoolse rooliga sõiduauto Victoria-st noteeritud 649990 AU-le, mis on hind, mis paneb selle kaasa mõnede tänapäeva kõige kallimate superautode kohale.

Miks nii eriline?

Väga madalad kilomeetrid ühele, aga ka sellepärast, et see on tõeliselt eriline ja haruldane 1993 Porsche 964 3.6L Turbo Coupe, mida tänapäeval on Porsche kogujate kogu maailmas väga populaarne, kogudes vaid 1437 näidet.

Seda täiendab veelgi sõiduki täiuslik ja originaalne modifitseerimata seisund, nagu pildil kujutatud.

Brunei endise 911 sultan on täiesti välja valitud ja lõpetanud silmatorkavates kaitsevärvides ja seostatud musta nahaga salongiga, milles on kontrastset punast torustikku kogu 90-ndate esteetiliste jaoks.

Seal on elektriline tehase katuseluuk, tehas Sony CD virnastaja ja tehase 18 "Speedline valuveljed, mida nimetada vaid mõneks.

Kui otsite tõelist Turbo 3.6L-d, mis on seeria viimane, on see teile sobiv. Raske osa on otsustada, millist jänku soovite lõigata ja müüa.

Sõidukite reklaami saate vaadata Carsalesis, kui see kestab.

Või saate vaadata veel lahedamat reklaami Michael Bay'i Bad Boys'ist siit.

Huvitavad Artiklid

Kuidas kanda varrukaotsikut ja kus neid osta

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Zayn Malik, Chris Hemsworth & Brad Pitt

Jared Leto viimane moetüüp ei ole just see, mida ootate

Milan Fashion Week 2. päev: Versace, Neil Barrett & Marni