Mida saab esimesel päeval mehed kanda, et teha õige mulje

Anonim

Kuuldes, mida esimesel päeval kandma, võib mehe jaoks raske ülesanne olla. Sa tahad, et teie kuupäev lahkub rendez-vousilt, et nad ei pea sinu jaoks midagi muutma - riided on lisatud. Kuni kolmanda kuupäevani, see tähendab, et kui keegi tõesti valitseb selle täiusliku juukse taga, hoolitsetud nägu ja laitmatu stiil kindlasti tulevad välja. Ja selleks ajaks, hästi, liiga hilja.

"Kui rääkida kellegi esimesest kuupäevast muljet avaldades, on väga raske seda teha, " ütleb Dalton Graham, mood ajakirjanik ja Tailored Mani asutaja. "Teil on kaks võimalikku viga; üks ei ole piisavalt riietus või teine ​​on ülereguleerimine. "

Konsensus? Hoidke see nutikas juhuslik. "Siis lisage õlaküünest liiga kerge hõõru ja sa oled oma teel, " ütleb Graham.

Kogu teed toetades on siin peamised tükid ja näpunäited selle kohta, mida kanda esimesel kuupäeval. Hakka valesti ja sa leiad ennast kahetsusväärseks kandidaadiks järgmisel Bachelorette'i hooajal.

Never Suit - & - Tie It.Banker Wanker

Jah, mehed näevad ülikondades teravaid. Kuid ülikond ja lips - eriti kui see on kontori särk-tie kombinatsioon - võib tunduda pealetükkiv ja annab mulje, et just töölt (ja olete karjäär kinni jäänud?), Selle asemel, et kulutada aega kuidas sulle meeldib, nagu teie isikliku stiili peegeldus. Lõppkokkuvõttes on eesmärk öösel öösel olla vabal ajal või vähemalt tundub, et teil on lõbus, ütleb Dalton Graham, mood ajakirjanik ja Tailored Mani asutaja.

"Vali puhas ja lihtne, " ütleb Graham. "Ja ärge tehke üleliigse vigu."

Seega, kui kuupäev on fantastilises restoranis või teatris, siis otsige lahti - terav bleiser ja kohandatud püksid - vabastades öösel oma särkülesanneteks kuni esmaspäeva hommikuni. Kuupäev on teist tüüpi äri.

Särk flirt

Mees, kes saab lõigata muljetavaldava silueti nupu all olevas särgis - üks lihtsamaid, kuid silmatorkavamaid moeetendusi - on väärt teisel kuupäeval. Alates chambray kuni paisley kuni tavaline valge, saate kindlasti mängida ümber värvi, tekstuuri ja trükiseid. Kuid oluline on kaks asja: sobivus ja valmistamine.

Veenduge, et see on õhuke (kunagi kõhn) särk, et parandada oma füüsikat, istudes õlavarredel ja loomulikult puusade suunas asetamiseks (jättes piisavalt ruumi, et võite koguneda oma külastatavas üksikisendis). Siis peab see olema puuvill: hingav, et piirata närvilisi higistamist.

Nupp-alla särk lahendab ka dilemma, mis ei ole piisavalt riidetav, ütleb Graham, lisades ja turvavööde eemaldamine - puhtad ja lihtsad. "Kriitpall, valge särk on must. Lisage midagi ekstra, lisage kampsun. "Või pomberi jope, kohandades vastavalt värvipaletit. Valgustoonid päeval, tumedad toonid öö kuupäevadel.

Hoidke Em Keen, Teksad

Järgmine tükk esimesel päeval varustusmõõdul? "Kena teksade ja chino pükste paar, " ütleb Graham. Või nende kombinatsioon. Valige teksariidega paar, kuid püksist sobib. Otsige sirgjooneliselt: reie sarnaneb põlvedega, kuid kitsenev jala põlvedest alla. Kärbitud anktel on tänapäevane välimus või lihtsalt rulli mansett, mis annab suurepärase värvkontrastsuse, kui olete läinud kiilasildile, valge liidesega pimedale denimile.

10-12 untsi. denim on ideaalne kangas: piisavalt kõvasti, et kleiti pükste kergeks, kuid mitte nii raske, et see on mahukas ja jäik. Valgus, vintage püksteviimistlus on värske varjund suve- ja päevaste kuupäevade jaoks, mis ühendab mistahes valitud džinni värvi puuvillase särgiga - tee või pika varrukaga. Seejärel keerake varrukad üles. Sprezzy, parem.

Pitseerige lepingut

See, mida panete jalgadele, pole kunagi olnud nii tähtis. "See muidugi sõltub sellest, kus esimene kuupäev on, " ütleb Graham. "Kas kena puhta, valge kingad või boot classic nagu RM Williams chelsea."

Põhimõtteliselt on teie kingal võime anda ja ära võtta oma varustusest. Käevõru kleebib lahutusformaalsuste või särgi ja pükste kombinatsiooni, samal ajal kui nahast saapad või kleit kingad - alates munk kuni derby dermaatiline - tõstab jean, t-särgi ja kampsunirõivaste rahulikku olemust.

Kingade valimisel järgige kõigepealt kleitkoode, mis on seotud kuupäeva kohaga. Jälgige üldist esteetikat - sobitage oma püksid jalatsitega - ja siis läheme mugavuse poole. Ärge murda uutesse nahkpudelitesse oma esimese kuupäevaga. Blisterlõikude tõttu ei ole ahvatlev.

Kölni Smackeral

Kas tahad olla õiged põhjused õiged? Noh, ära ole mees, kes külastavad Aqua Di Gio enne tema kuupäeva ja mõtleb, miks ta kunagi ei kuulnud seda kuupäeva tagasi. Võib leida kaasaegse ja sobivalt unikaalse Kölni, mis tekitab huvi, kuid mitte nina rünnakut.

$config[ads_text5] not found

Huvitavad Artiklid

Smart Casual on ametlikult surnud - see on, kuidas kleiti kleidi koodi 2018. aastal

Miguel Angel Silvestre tõmbab ära minimaalse Smart Casual täiuslikult

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel