Äratuslikud märgid, et olete valmis lüüa ja töötama endale

Anonim

Me kõik fantaasime, et hommikul on roosid oma bossi lõhnavaks, lepime kokku kell 11 hommikul, siis avaneb Macbook umbes 13:00. Teete kindlat töötundi, hundi alla UberEatsi, seejärel purustage hilja arvo siesta. Enne kui teate seda, siis võtate viski, juhuslikult mõtiskledes, kellega soovite oma teenustega armu anda, kui valetute klientide lained valivad teie postkasti.

Kahjuks ei ole see nii, nagu ettevõtlus töötab. Lihtsalt öeldes: seal ei ole lihtsalt ruumi kõigile jõusaali majanduses. Nii et rääkisime Lonely Hunteri (teise nimega Richard Johnston) endise torumehega, kes just oma fotograafiaga seostas - ja hiljuti võitis Canon Light Awards - saada teleskoopia (objektiivi) vaade selle kohta, mis on teie päevase tööga kauplemine hobi jaoks.

Need on sümptomid, mida peate esinema, enne kui ütlete adios teie 9-5-le.

Sa oled oma pühendunud

Igaüks teab, kui tähtis on teie alustamiseks alustatava projekti valimine. Aga mida inimesed unustavad, on see, et kui te oma hobi kasutab (olenemata sellest, kas see on puiduhakkamine või kohtuekspertiisiline sotsiaal-meedia jälitamine), muutub see tihtipeale ennekõike iseenesest raha teenimiseks ja vähem ~ puhtamateks aspektideks, mis sind armastasid sellega. Kuigi Richard on säilitanud oma põnevust, tunnistab ta, et tema lähenemine fotograafiale on muutunud pärast täiskohaga sukeldumist.

"Fotograafia alustamine hakkas mulle nagu minu vabal ajal tegutsema, kuid kui aeg läks, hakkasin seda rohkem ja rohkem tõsiselt võtma."

Olete jõudnud vahelehinnad

"Ma arvan, et iga fotograafi reisi juures on küsimus, kui hakkate mõtlema, kas teie töö väärtus on ja kuidas see võib teiste vastu kokku hoida, " ütles Richard. "Pärast seda, kui tegi mõningaid erinevaid konkursiteateid seal, tundsin, et Canoni Light Awards (järgmine on Brisbane'ist 1.-2. Septembril) oli suurepärane platvorm, mille abil sain otsida tagasisidet eest. "

"See võib olla üsna hirmutav, pannes oma töö seal välja, et teised saaksid hinnata, kuid selleks, et kasvada fotograafina, on see kõik protsessi osa."

Kunagi ei ole kunagi fotograafiakonkurssi sisse lülitatud, ütles Richard, et "kunagi ei saanud kunagi ennustada, et ta tegelikult võidab".

"Ma mäletan, et pole võimeline näole naeratust pühkima."

"Enne sisenemist mõtlesin alati, et mul on fotograafia tegemisel karjääri, kuid Canon Light Awardsi võitmine aitas mind kindlustundeks, mida ma fotograafi täisajaga vaja minna - ja ma ei ole seda vaadanud, " ütles ta. . Samuti andis ta seda, rõhutas ta: "Võimalus kohtuda uskumatult andekate inimestega ... ja see on osutunud oma karjäärile sammuks."

Näide Richardi tööst.

Teil on endasse usk

Kui see pärineb eneseabi gurust, kõlab see lame. Kui see on pärit isetegutsevast ettevõtjast, peate vähemalt mõtisklema mõnevõrra Ameerika püüdlusega.

"Ma usun, et oleksin ikkagi üleminek seda teinud, võib-olla natuke kauem aega võttis. Kogu kogemus on kindlasti pakkunud mulle mõningaid võimalusi, mida muidu poleks olnud. "

Kui me küsisime, mis oleks juhtunud, kui ta ei oleks võistluse võitnud, vastas Richard: "Konkursi võitmine tähendas, et võin saada kasulikku ülevaadet teiste professionaalsete fotograafide elust ja saada aru sellest, mida ta vajab seal Reisil oli mul võimalus saada oma käsi kõrgekvaliteetse varustusega, mida selles etapis minu karjääri polnud kunagi varem kasutanud. "

Ja see ei olnud lihtsalt seadmetega - reisil oli Richardil ka "Canon'i meistrite näpunäited" seoses erinevate stsenaariumitega kaamera seadistuste ja kohandustega, mis tunduvalt paranesid (tema) fotograafia ja õpetas (talle), kuidas kõige paremini rääkida kujutiste kaudu. "

Olete oma nõrkusi tuvastanud

Kui kavatsete käivitada äri, on teie piiride tundmine oluline. Richard'i jaoks oli üks väljakutse: "Võta mu pea ümber fotograafia äri poolel".

"Võite minna ja pildistada, enne kui lehmad koju jõuavad, kuid kui te ei turusta ennast korrektselt ja ei tööta tõhusalt, siis kahjuks inimesed ei tea, kes teie või teie teenused on."

See võtab aega ja kõvasti tööd, kuid vastupidi, ta näitas: "Võib olla väga kasulik, kui hakkate õnnestuma. Mulle meeldib ka kohe tööle minna ja see ei ole tunne, mida tavaliselt kasutasin, kui ma olin sanitaartehnikas. "

$config[ads_text5] not found

Teile meeldib improviseerida

"Mulle tundub, et seal on nii palju erinevaid võimalusi, et võite langeda, kui tegemist on konkreetse töövaldkonnaga, " ütles Richard. "See ei pruugi olla täpselt nii, nagu oleksite pidanud silmas pidama, kuid võib olla tihedalt seotud ja pakkuda sama palju täitmist - kui mitte rohkem."

"Ma arvan, et kõik peaksid mõnel hetkel oma unistused järgima!"

Osa põhjast, miks Richard pühendas end fotograafiale, ütles ta meile: "Kas see oli, sest ma ei tahtnud 10 aastat tagasi vaadata ja mõelda iseendale: miks ma ei andnud seda? Isegi kui see ei tööta pikemas perspektiivis, vähemalt sel viisil pole mul kunagi mingit kahetsust, et ma ei üritaks. "

Sa oled võitleja

"Kuidas sa tead, kas sul on, mida ta vajab? Ma arvan, et küsimus läheb alla kindlaksmääratud summale, mis teil õnnestub. Kui soovite seda piisavalt halvasti, siis ühel või teisel viisil leiad selle, kuidas seda teha. "

Seda ütles Richard, kes soovitas ettevõtjaid: "Hoidke (nende) põhitöökoha turvalisust ja töötage (oma) unistuste tööd küljel (oma) tunni jooksul, kuni see hakkab teatud suunas liikuma. "Ainult siis teate, millal on õige aeg lasta põhitöö minna, " lisas ta.

Sa tahad õppida uusi oskusi

"Reisi alguses ma ei mõistnud, kui tähtis oli minu jaoks hea inimeste võrgustiku loomine, ja mõistsin kiiresti, et need inimesed, kellel on head suhted, võivad teie ettevõttes edukalt mängida olulist rolli., "Selgitas Richard.

Teine valdkond, mida ta pidi kiiresti parandama, ütles ta meile, oli aja juhtimine. "Mulle tundub sageli, et pean tegema samaaegselt kahte või kolme erinevat ülesannet, mistõttu peate olema võimeline töötama nii tõhusalt kui võimalik, et iga päev kõige paremini ära kasutada."

$config[ads_text6] not found

Huvitavad Artiklid

Smart Casual on ametlikult surnud - see on, kuidas kleiti kleidi koodi 2018. aastal

Miguel Angel Silvestre tõmbab ära minimaalse Smart Casual täiuslikult

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel