Toyota ehitab 1,000-hp Hypercar'i, et saada Mercedes-AMG & Aston Martin

Anonim

Oh, mis tunne. Mitte seda, vaid uut, kus tahad oma pükse märida tänu 1, 4-liitrise turbo V6 hübriidvõimsusega 1, 000-hobujõulise turbo V6 hübriidile, mis on rihmaga tagaküljel.

See on Toyota väidetavalt nimega Gazoo GR Super Sport Concept valem. Jaapani autojuhiljon kuulutas nädalavahetusel teada, et selle praeguse põlvkonna Le Mansi sõiduauto tootestandard on roheliseks valgustatud - see tähendab sõiduautot, mis on seaduslikult ringil üldkasutatavatel teedel, inimestel. See on ka samm, mille tootjad nagu Mercedes-AMG ja Project One ja Aston Martin Valkyrie juba kordasid.

GR Super Sporti kontseptsiooni saabumine tuleneb Toyota uuenenud inseneride kindlustundest, kogudes andmeid ja arendustegevust kuueaastase LMP1 võidusõiduga. Camrys ja Corollasi tuntud autotootja loob täiustatud hüperkera kooskõlas uue Le Mansi võistlusklassiga, mis saabub 2020. aastal. See uus klass nõuab tootjatelt autode väljaehitamist, mis näevad välja rohkem kui maanteesõidukid ja vähem nagu tänapäevased aerodünaamilised kosmoselaevad poolt Homer Simpson.

"Toyota on alustanud uue super sportauto väljatöötamist, kasutades selleks tipptasemel hübriidelektrisüsteeme ja kütusesäästlikke tehnoloogiaid, mida WEC meeskond on katsetanud ja rafineeritud sarja jooksul kuue aasta jooksul, " ütles Toyota.

"Me alustasime seda projekti, sest me usume, et sellise super sportauto loomine, mis pakub sama huvi kui TS050 Hybrid, suurendab oluliselt Toyota osalemist WEC-s, " lisas Toyota Gazoo Racing boss Shigeki Tomoyama.

"Ja mõnel hetkel lähitulevikus saavad kliendid selle uskumatu masina ratta taha ja kogevad oma üllatavat jõudu ja sõidutulemat."

Tõusnud Toyota Supra tõttu saabub 2019. aastal, ei tule tulevik kindlasti piisavalt kiire.

Huvitavad Artiklid

Kuidas kanda varrukaotsikut ja kus neid osta

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Zayn Malik, Chris Hemsworth & Brad Pitt

Jared Leto viimane moetüüp ei ole just see, mida ootate

Milan Fashion Week 2. päev: Versace, Neil Barrett & Marni