See Unicorn Porsche 918 Spyder võib nüüd olla sinuga. 3 000 000 dollari eest

Anonim

Noh, siin on midagi, mida te Austraalias iga päev ei näe. Maailmas on vaid 918 näidet, kuid mõnedel kohalikel kõrgustel on suutnud käia 2015. aasta Porsche 918 Spyderi (bonafide Saksa hüperkera) käes - ja nüüd müüvad nad seda koos tõsise 60-kilomeetrise kellaajaga.

Loomulikult on auto vasakpoolseks juhiks, kuid see ei tohiks olla probleemiks, kuna Austraalia valitsus otsib 2019. aastaks rohelist kergelt vasakpoolse sõidu eksootilisi autosid.

Ainuke teine ​​takistus, mida peate ületama? Selle halb poisi jaoks on kraapitud kokku lahe AU 2 999 990. Nimekirja järgi Duttoni garaažist Melbourne'is, kes ka müüb Brunei "Bad Boys" sultanit Porsche 911-s, on 918 Spyderi purustamata.

Sellel on eesmise ja tagumikuga elektrimootoritega ühendatud 4, 6-liitrine V8 mootor, mis on varustatud loodusliku aspiratsiooniga ja mille võimsus on 652 kW ja pöördemoment 1280 Nm.

Sellel on piisavalt mahla, et saada kaheosalise täisauto kupee alates 0-100 km / h nõutud 2, 8 sekundist.

Saate vaadata täielikku müügitellimust nüüd Carsalesil. Mõelge sellele kui investeeringule, kuna see müüdi 845 000 USA dollari eest, kui see ilmus täiesti uueks.

Vaadake auto esialgse reklaami siin:

Ja kuidas see siin on ehitatud:

Huvitavad Artiklid

Kuidas kanda varrukaotsikut ja kus neid osta

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Zayn Malik, Chris Hemsworth & Brad Pitt

Jared Leto viimane moetüüp ei ole just see, mida ootate

Milan Fashion Week 2. päev: Versace, Neil Barrett & Marni