See Flying Aston Martin võib olla James Bondi tulevikku

Anonim

See on rohkem turundusplaan kui tegelik tootmine valmis, kuid pole kahtlust, et Aston Martin Volante Vision Concept on uimastamise varustus, mida vaadata, kas see peaks kunagi jõudma.

Me räägime lendavast Aston Martinist, luksuslikust isiklikust õhusõidukist, mis suudab vertikaalselt stardida ja maanduda luksuslike kohtumistega boot. Projekt on kavandatud koostöös Cranfieldi ülikooliga, Cranfield Aerospace Solutions ja Rolls-Roycega, et uurida isikliku transpordi tulevikku, sest globaalne rahvastik kasvab jätkuvalt ja mega linnad reaalsuseks muutuvad.

Aston Martin president ja tegevjuht dr Andy Palmer ütles, et "peame vaatama alternatiivseid lahendusi ummikute vähendamiseks, saaste vähendamiseks ja liikuvuse suurendamiseks. Lennureis on transpordi tuleviku jaoks otsustava tähtsusega osa, Volante Vision Concept on luksus mobiilsuslahendus. "

Kuigi mingit jõuülekande üksikasju ei ole avastatud, eeldatakse, et Volante Vision Concept kasutab uusimaid edusamme kosmoses ja autonoomses tehnoloogias. Loomulikult kujundab Aston Martin allkirja esteetikat - käik, mis on juba Aston Martini isiklike allveelaevadega katsetatud.

"Oleme uue linnatranspordi põlvkonna alguses, vertikaalne liikuvus ei ole enam fantaasia, " ütleb Aston Martin EVP ja loomingulise juhtkonna esimees Marek Reichman.

"Meil on ainulaadne võimalus luua luksuskujunduskonteiner, mis esindab kunsti ja tehnoloogia lõplikku ühendamist."

Huvitavad Artiklid

Kuidas kanda varrukaotsikut ja kus neid osta

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Zayn Malik, Chris Hemsworth & Brad Pitt

Jared Leto viimane moetüüp ei ole just see, mida ootate

Milan Fashion Week 2. päev: Versace, Neil Barrett & Marni