Need lühikesed juuksed ja juukselõikused meestele toovad teid läbi hooaja

Anonim

Sick googling meeste lühikesed soengud ja tulemas midagi, kuid tõsine vajadus stiilis ajakohastada?

Pärast seda, kui teie 10. aasta mohawk on valmistatud PVC-liimiga, olete jõudnud kaugele. Või äkki olite osaline ajutise juuksevärviga, võib-olla punaste ja mustade triipudega Greenday'i faasis? Emo ajastu olid isegi moes kangid ja külgribad.

Kui te pole veel 2018. aastal oma soengut ajakohastanud, siis pole hilja - veel on veel aega, et saada uus soeng. Viimasel ajal on meeste doos jõudnud uude kõrgustesse (mõnikord sõna otseses mõttes). Hoolikalt hooldatud meestega katsetatakse jaotustükke, stiile ja tooteid, mis on kunagi varem olnud, ja lühikeste meeste lühikeste soengute leidmine ideede ja piltidega võib olla aeganõudev afäär.

Kui teie soeng jääb ummikusse, vaata meie galeriis lühikeste meeste juuksurite ja juuksekärude kuulsuste (lühikesed juuksed kuningad - vana kool Brad Pitt, Jon Hamm, Adam Levine) ja tööstuse juhid nagu American Crew ja Kevin Murphy. Usaldage meid, on meestele lühikeste soengute jaoks rohkem, kui silmadega. (Märkus: me ajakohastame seda artiklit regulaarselt, vaadake iga kuu uuesti uute stiilide jaoks.)

Meeste lühikesed juuksed: näpunäited ja trikid

Anthony Nader - RAW Juuksurisalong Sydney

# 1 Tekstuuri tekstuur ja rohkem tekstuuri on saladus, et teie lühike täpsus juuste väljalangemine on fantastiline ja kuju kauem. Küsige oma hairstjilistist, et lõigatud tekstuur lõigataks järgmisele juuksele, siis võite saada suuremat võimendust ja luua peal veelgi lahedaid juuste kujundeid.

# 2 Päevade jaoks, kuhu tahad minna, et lõhkunud välimusega välimus, võta ennast mulliviljongile ja see muudab kampaania otstarbeks väärt.

# 3 Päevade jaoks, mille kohta soovite minna sujuvamal liinil, minge endale Kieli siidimajas pudeli.

Phoenix Thomson - American Crew All Star

# 1 Juuste säilitamine lühikeseks võib sageli muutuda vähem kui põnev, kui te ei pääse veidi tööle. Minu jaoks on sel hooajal hea vaadata mitmekülgsust, lisades pikkust.

# 2 Võimalus lohistada oma lühikest pilti hoolitsetud ja dapper kuju võib olla sama lihtne kui toode, millel on kõrge sära ja vormitakse kammiga, et luua siledam viimistlus. Proovige American Crew Firm Hold geeliga juukseid kuivatada, et toetada ja lõpetada väike kogus American Crew Pomade pinnaga pühkimist, hoides juukseid kohapeal ja tekitades kõrge sära tulemuse.

# 3 Lühikesed juuksed tähendavad rohkem salongi külastusi, et säilitada kuju ja paljude soovimatute karvkatte juuksed. Teie kohtumiste pidamine nelja nädala jooksul tagab teie välimuse alati värske.

1/45

2/45

3/45

Huvitavad Artiklid

Kuidas kanda varrukaotsikut ja kus neid osta

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Zayn Malik, Chris Hemsworth & Brad Pitt

Jared Leto viimane moetüüp ei ole just see, mida ootate

Milan Fashion Week 2. päev: Versace, Neil Barrett & Marni