Need on lihtsamad viisid vananemise märke ärahoidmiseks

Anonim

Kui te ei kavatse varsti noorte purskkaevu avastamist plaanida, on tõenäoline, et hakkate nägema vananemise märke.

Varem või hiljem kõik meie kehad langevad "Isa Aja" ja "Isa Bod" hävingule. Aga just sellepärast, et sa vanemad, ei tähenda see seda, et seda näidataks.

Nüüd on teil mitmeid lihtsaid meetmeid noorema nägemiseks ja samaaegselt naha vananemisprotsessi aeglustamiseks. Paljud nendest meetritest sobivad tavapärase nahahoolduse tavapäraseks, teised ei maksa sulle protsenti.

Nii et me räägime põrgusse vananemisega graatsiliselt. Kasutage neid lihtsaid näpunäiteid, et tagada särav ja nooruslik välimus oma silmapaistvatel aastatel.

Hakka käsku peatama habe

Oleme siin hea habeme pooldajad, kuid tuleb öelda, et kui sa oled pärast nooremat välimust, siis on ilmselt hea mõte regulaarselt raseerida. Suurbritannias juhtiva juuste siirdamise keskuse Crown Clinic teadlased usuvad, et habe suurenemine võib muuta mehi kümneks aastaks vanemaks. Täpsemalt näitas uuring, et isegi kerge tõmblukk võib teie tajutavani vanusele lisada kolm aastat, samal ajal kui vuntsid võivad olla kuni viis aastat.

Nii et küsimus, mida peate ennast küsima, on see, kas soovite välja näha karmi härrasmeelt või surematut Keanu Reevesit? Vastus: miks mitte mõlemad. Asendusliige näeb välja, et inimesi ära arvata. Ja kui see pole ikka veel piisavalt põhjust, et hoida habe kontrollimisel, peaksite tõenäoliselt võtma teadmiseks näo juuste stiilid, mida naised vihkavad.

Niisutage, sinu suurepärane naine

On tõestatud, et need, kes kannatavad kuivas nahas, on rohkem kipuvad kortsudele ja vananemise märkele, samas kui rasvase nahaga neil on vähem kortse ja vähem kalduv. Nüüd me ei ütle teile, et minna välja ja vannis ennast vaseliinis (kui te pole sellesse kraami); Siin on võtme ärahoidmiseks korrapäraselt niisutatud nahka.

Anti-vananemisomadustega hea niisutaja hoiab nahka pidevalt hüdreeritud, mis minimeerib peened jooned ja kortsud, samas toob elujõudu ka igavale ja elutule nahale. Kiehli näo kütuse raskendav niisutaja teeb rasket tööd vananemise märke võitlemiseks.

Nahk niisutatakse, samal ajal suurendades naha elastsust ja tugevust selliste koostisosadega nagu kofeiin, linaseemneekstrakt ja C-vitamiin. Salitsüülhappe lisamine aitab sileda ebatäiuslikkust ja pinguldab nahka.

Puhasta need aastad

Surnud naharakkude kogumine aja jooksul annab nahale igav, elutu välimuse. Nagu sa vanemad, surnud naharakud paljunevad ja ei lahjenda loomulikult ega sama kiiresti, kui nad kunagi tegid. On tähtis, et need surnud naharakud saaksid käsitsi välja puhastada, et võimaldada uutele noorematele rakkudele pinnale jõuda ja pakkuda selget ja nooruslikku välimust.

Kui ostad näopuhastusvahendit või isegi näo pesta anti-vananemise eesmärgil, otsige koostisosa hüdroksüülhape - see koostisosa siledad peened jooned ja aitab surnud nahk lasta. Andke Lab Seeria kooriv näo puhastusvahend välja, eemaldades surnud naharakud, samal ajal eemaldades ka poore.

See puhastus sisaldab mentooli, mis nahale manustamisel stimuleerib verevoolu, parandab selle välimust ja kiirendab naha looduslikku lekkeprotsessi.

Keskenduge silmadele

Anti-vananemise eesmärgil ei ole silmad hingele aknad - need on silmapaistvad näpunäited vananemise saamiseks ja otsimiseks. Arvestades naha silmaümbruse tundlikkust, on nad alati esimesed, kes näitavad vananemise märke.

Veini jalad, kortsud, tumedad laigud ja kotid silmade all on kõik tegurid, mis muudavad teie vanemad pildid. Shiseido Meeste sügav kortsude korrektor aitavad välja nende vanuses peepers.

Retinooli imetav vananemisvastane koostisosa sisaldab seda toodet kogu nägu, kuid see on eriti efektiivne silma piirkonnas. See tagab tugevama ja noorema tulemuse, samal ajal korrastades kortsude ja täiuslike laudade jaoks sobivaid jooni.

Vajuta nuppu Snooze

Püsivate silmadega kinni hoidmisel ei saa me rõhutada, kui tähtis on piisavalt vananemise vastu võitlemisel vananemise märke. Vananemisvastaseks kasutamiseks on mõiste "ilu uni" kõik liiga reaalne ja ideaaljuhul peaksite saama 7-9 tunni puhata öösel, et kasu saada.

Kere ja veelgi olulisem on, et teie nahk puhastab end ise remonditult, nii et kindlasti pilli jõuavad noorusliku välimuse säilitamiseks.

Slip, Slop, Slap

Ülemäärane päikese käeshoitavus on märkimisväärne vananemise alguses, põhjustades kortsude ja vanusepikkusi. Päikesekraani kasutamine peaks olema igapäevase tavapärase osa, et vältida päikesepõletust ja võimalikku nahavähki, SPF 30 või kõrgem aitab vältida selliseid nahka, samal ajal hoides nahka kuivanud ja enneaegselt vananedes.

Kandke päikeseekraani vähemalt pool tundi enne välitingimustes pealekandmist ja vajaduse korral jätkake uuesti kasutamist. Kui oled väljas, siis kandke kindlasti paar hästi paigaldatud päikeseprille, sest liigne koorimine põhjustab kortsude moodustumist silma piirkonnas.

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided