Suit Brands domineerivad tänapäeva Sartorial Game

Anonim

Kui oled ettevõtte buck, siis elate ja hingate meeste ülikonnad. Ja kui sa oled harjumuspärane, siis on tõenäoline, et suvine ülikond on oluline nädalavahetuse komplekt, mis on kaunistatud õhtusöögi kuupäevadel või lihtsate jookide jaoks, olenemata sellest, mis teie teed lähevad.

Ehkki meeleolukate meeste ülikond on unistus, pole meil kõigil aega ja raha niisugusele kohandatud ravile. Niisiis, kuidas liigute valmis meeste kostüümide meres, ilma et oleksite ületähenduslikult sobivat odava polü-segu või uppunud laeva kallutanud?

Võttes ettekujutusmängust väljapoole püsti (või veebis), on siin parimad luksusmüügiettevõtete kaubamärgid, mida kohe teada saada. Kõigi nende suurepäraste jakide ja pükste pesemise hõlbustamiseks on lihtsalt kerge näha ettevõtte kontori välimust, peene söögikohtade ansambli ja mate pulmakomplekti.

1/29

Zenga

Ermenegildo Zegna näitab Itaalia luksust. Zegna mastiümbrised on tavaliselt klassikalised ja enamjaolt neutraalsed, mistõttu on nende kaasaegsed ülikonnad - pehme Itaalia villa - täiuslik ärirõivad. Kontrollid, triibud ja tekstuurpinnad, võtke oma valik.

OSTA

2/29

Dunhill

Masculinity täidab elegantsi Dunhillis. Tüüpiliselt Briti puhul on Dunhilli kaubamärk pärit oma päritolust kui autode tarvikute tegija, mis on end Londoni meeste moodulitehase jõuallikaks, valmistades ette valmistatud ja kohandatud ülikonnad ainulaadseks rõivaks, mis on valmistatud just teie ja teie jaoks eraldi.

OSTA

3/29

Vinnid

Sooduselt rootsi keeles hakkas akne alustama naiste denim teksaga, enne kui ühendati kaasaegseima värvi ja kujuga mõni parim tänapäeva meeste ülikond. Akne on lihtne ja atraktiivne - nagu rootslased. Tule siia julgeid ülikonnad.

OSTA

Huvitavad Artiklid

Smart Casual on ametlikult surnud - see on, kuidas kleiti kleidi koodi 2018. aastal

Miguel Angel Silvestre tõmbab ära minimaalse Smart Casual täiuslikult

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel