Uuring leiab, et bar on tavapärane ja teie tervisele hea

Anonim
Tõstke röstsai selle kõige väärtuslikuma ettevõtte juurde, teie kohalik. Oxfordi Eksperimentaarses psühholoogia osakonnas läbi viidud uurimus on leidnud, et baaris korrapäraselt on nii füüsilisi kui ka psühholoogilisi perksid.

Täpsemalt öeldes avastas viimane alkoholi eeliste uurimine, et kohaliku pubi lähedal elavatel inimestel on rohkem lähedasi sõpru, "kellele nad saavad kutsuda toetust." Selle tulemusena on nad üldiselt õnnelikud ja usaldavad teisi kui need, kellel ei ole rippumahtu.

"Sõprus ja kogukond on arvatavasti kaks kõige olulisemat tegurit, mis mõjutavad meie tervist ja heaolu. Sõpruse loomine ja säilitamine on aga midagi, mida tuleb teha näost-näkku: digitaalmaailmas pole lihtsalt asendajat, "ütles pressiteate juhtivteadur professor Robin Dunbar. "Arvestades üha kasvavat tendentsi, et meie ühiskondlik elu oleks pigem võrgus kui näost-näkku, pehmendades juurdepääsetavaid kohtumisi, kus inimesed saavad kohtuda vanade sõpradega ja muuta uued võimalused üha enam vajalikuks."

Lisaks inimese olulise suhtluse julgustamisele võib alkoholitarbimine parandada kognitiivseid võimeid ja tervist. "Mõõdukas alkoholitarbimine võimaldab meil luua sõprussuhteid ja luua kogukonna tunde, " räägib uuring. "Ja on märkimisväärseid tõendeid selle kohta, et sotsiaalse võrgustiku suurus ja kvaliteet on dramaatiliselt mõjutanud tervist, heaolu, õnne ja isegi ellujäämist."

Siin on peamine sõna "tagasihoidlik". Tõrgete vähendamine vähendab alkoholi psühholoogilist ja sotsiaalset kasu, kuid kui te jääte mõistlikule tasemele, on nüüd teie kohalik teaduslikult tõestatud, et see on oluline osa teie ühiskondlikust elust.

"Kui me suudame veenda inimesi oma älypuhelimia välja minema ja jõuda pubi omavahel rääkima, " järeldab uuring, "see võib tõenäoliselt avaldada dramaatilist mõju tervisele ja heaolule, samuti ühenduse ühtekuuluvusele. "

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided