Steve McQueeni uskumatult lahe mootorrattaga "Mis tahes pühapäeval" läheb suur hinnasild

Anonim

Cooli kuningas oli Hollywoodis jooksu ajal mitu korda. Üks neist oli mootorrattad ja üks neist kuulsatest sõidudest, mis juhtus Steve McQueeni liiduga komplekti igal pühapäeval, oli 1970. aastal Husqvarna "Husky" 400 rist.

See suurepärane näide kaherattalistest sõidukitest pärineb McQueeni isiklikust kollektsioonist ja kuulus mees, kes jooksis spordiklubi Sports Illustrated ja filmi kaetud jalgrattaga.

Foto: Sport Illustreeritud 1971. aastal

Oktoobris Barber Motorsportsi muuseumis enampakkumisel toimuva jalgrattaga kaasnevad ulatuslikud dokumendid, sealhulgas omanike kaart Californias asuvast mootorsõidukite osakonnast, kes selle omanikuks nimetab Solar Productions (McQueeni tootmisettevõte).

1970-ndatel Saddleback 500 Senior Race'il on isegi McQueeni enda sisenemisvorm ja õnnelik senti - 1960. aasta 1-˛ münt, mis ei ole ringlussevõetud. Mündi avastati mootoriruumi mootori ja raami vahetus läheduses läbipaistvast plastkarbist. Kuidas see on iseloomu jaoks?

Enampakkumine toimub Bonhamsi koostöös tuntud Barber Vintage'i festivaliga.

Saate Bonhamsi oma huvi registreerida nüüd, kui olete huvitatud, kuid te ei pea ootama. 2009. aastal müüdi McQueeni kuuluv Triumph 84 000 USA dollarile.

Huvitavad Artiklid

Kuidas kanda varrukaotsikut ja kus neid osta

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Zayn Malik, Chris Hemsworth & Brad Pitt

Jared Leto viimane moetüüp ei ole just see, mida ootate

Milan Fashion Week 2. päev: Versace, Neil Barrett & Marni