Step Inside Titanic II, Replica ookeani liinil plaanitakse käivitada 2018. aastal

Anonim

Ütle, et sul oli vaba tasku, mis põletab auku oma taskus. Ütle, et soovisite seda kruiisil sõita. Ütle, et keegi tegi Titanic'i koopia. Kas te julgeksite purjetada järgmise põlvkonna maailma kõige leplikult traagilise laeva juurde?

"Titanic II" on kavandatud jõudma merre 2018. aastal, enam kui 100 aastat pärast seda, kui esialgne reisiplaan on oma esimese reisi ajal hukkus. Laev on jõukas Austraalia ärimees ja poliitik Clive Palmer. Palmer loodab oma laevandusettevõtte Blue Star Line abil tunnustada Titanicu ebaausat saatust 1912. aasta hävitatud vooderdise hooldusega.

Aruannetes öeldakse, et Titanic II jääb truuks oma nimekaimale koos Türgi vannidega, Edwardi jõusaali, suitsetamisruumi ja suure treppiga (nagu näidati 1997. aasta Leo / Kate filmis). Need funktsioonid ühinevad 840 kajutiga, mis levivad üle üheksa tekki ja on mõeldud 2400 külalise ja 900 meeskonna mahutamiseks. Nagu esialgne laev, saavad reisijad esimesel, teisel ja kolmandal klassil reisida.

Erinevalt esialgsest laevast ja õnneks 2400 reisijale, lubab uus laev "igal kaasaegsel mugavusel koos 21. sajandi tehnoloogiaga ning uusimate navigatsiooni- ja turvasüsteemidega." Sellesse loetellu kuuluvad ka helipad ja kõik pardal olevad päästepaadid .

Projekti on ohustatud finantsraskused ja hilinenud käivitamiskuupäevad, seega on veel näha, kas see tõepoolest toimub. Siiski on see, et silma peal hoida.

Võtke tipuga Titanic II sisse ülaltoodud ümardamine ja õppige lisateavet laeva kohta selles varajases reklaamvideotes.

Huvitavad Artiklid

Kuidas kanda varrukaotsikut ja kus neid osta

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Zayn Malik, Chris Hemsworth & Brad Pitt

Jared Leto viimane moetüüp ei ole just see, mida ootate

Milan Fashion Week 2. päev: Versace, Neil Barrett & Marni