Silicon Valley Company aitab teil kaotada kaalu. Kui saadate need ennast alasti enesega

Anonim

Sügavamalgi on meil kõik keha düsmorfia. Mõned meist on ülekriitilised ja eneseteadlikud, teised näitavad häbelikult oma vaevalt kuus pakti iga vabanduse, mille nad saavad. Õnneks enamuse jaoks ei ole need roosade (või muda) toonitud prillid liiga suured probleemid, kuid inimestele, kes tahaksid 3D-i oma kehadest teada saada, pakuvad Naked Labs Inc 4 miljonit andmeandmeid pakutav lahendus.

Naked Labs on Silicon Valley käivitustehnoloogia, milles on kokku 1 395 täispikkaid nutikpealeid, mille eesmärk on anda teile aus tagasiside selle kohta, kui sobivad sulle tegelikult on.

Nahk, nende hiljuti käivitatud 3D-keha skaneerimise peegel, kasutab teie keha hindamiseks infrapunakiirgust, öeldes oma keha rasva protsenti ja rasva suhet lihasmassi suhtes. Kui te linkite selle oma nutitelefoniga ja kasutate seda regulaarselt, aitab see isegi aja jooksul teie edusammu jälgida.

Maxim helistab: "Selle alandava, ehkki motiveeriva, diagnoosimise korral, mida nad annavad teile isikliku treeningseansi ajal, kui liitute uue spordisaaliga".

Kuigi see on ka sellepärast, et Valley'i sobivus ja mikrodoosi tegijad seda kahtlemata kasutavad, võib peegel olla ka trendikas, igapäevane tööriist jõulupühade tehniliste armastajate jaoks.

Nagu näitavad digitaalsed suundumused, on Naked rohkem kui nutikas peegel - see on ka "ühendatud pöörleva skaala ja kaaslase mobiilirakendus, mis võimaldab kasutajatel jälgida, kuidas nende keha aja jooksul muutub, " mis muudab selle potentsiaalselt mängu muutvat seadet "Juhuslike jooksurühmade ja ka olümpia sportlaste jaoks.

"Üks ajakirjanduskomplekti leht ilmub välja, abivalmis pealkirjaga" Take nudes ". Vähemalt seadme loojad selgitavad nende mõtlemist. Loomulikult ainult teie silme jaoks. Need andmed ulatuvad palju põhjalikumalt kui skaalal olevad numbrid. Naked aitab teil mõista, kuidas teie keha muutub, et saaksite oma eesmärkide saavutamiseks motiveeritud olla "( Digital Trends ).

"Me oleme seda pikaajalist ootamist oodanud, " ütles naked tegevjuht Farhad Farahbakhshian oma avalduses. "Praegu otsivad inimesed tõenduspõhiseid meetodeid, et jälgida tervist ja tervist, mis ei ole ainult kaalukuse seisukohalt. Oleme rõõmsad, et saada Naked inimeste kodudesse, et anda neile parem ülevaade täpselt, mis toimub nende kehas ja aitab neil oma eesmärke saavutada. "

Niikaua kui le iCloud pole lekkeid, näib see suurepärast toodet kapi masokhistide jaoks, kellel on suur pesa auk taskus.

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided