Sulgege ja võta oma raha - probleem 91

Anonim

Heartbroken ja üksildane? Selle tühiku täitmiseks on masin. On aeg seiskamast ja laske meil võtta oma raskelt teenitud dollareid selle nädala parimate vidinaid ja meeletu kiindumusega esemeid.

# 1 EVO 43 jaht

Uurides, et minimalistlik purjetamine ei pea tähendama luksuskaupade eemaldamist, pakub EVO 43 Yacht kõike, mida on vaja, et võita absoluutses klassis rahulikemaid meresid. Veesõiduki ainulaadne disain võimaldab laiendada tagumist pinkiala, mis jaguneb kolmeks avaraks sektsiooniks, mis on valmistatud selleks, et lunastuda enne parkimist. Kui päike ei ole sinu sõber, võivad omanikud valida alumisse äärde, kus asub v-kujuline söögilaud, mis sobib ideaalselt kaheinimesevoodiks ja puidust ja keraamilisest vannitoas koos hoiuruumiga. Ostjad saavad valida kolme mootoriga, millel on maksimaalse võimsusega 38 sõlme maksimaalne kiirus.

Hind: $ 750, 000 + / OSTA

# 2 ida robotmööbel

Suuremate linnade majade ja korterite hinnatõusude suurenemisega ning elamispinna suurenemisega oli ainult aeg, enne kui keegi tegi Oriroboti mööbli. See on õige, pärast robot-tattoo kunstnikke, Ori on uus kõik ühes mööbli lahendus, mis aitab linnakodanikel maksimaalselt ära kasutada oma korteri ruumi ühe nupuvajutusega. Jaapanis Origami inspireeritud koostöös MIT Media Labiga loodud seade sisaldab voodilauda, ​​garderoobi, kapid, loungerom riiulit ja palju muud. Vaadake videot selle kohta, kuidas see toimib.

Hind: $ TBA / OSTA

# 3 Triumph Rocket

Kes vajab jalgratast, kui teil on raketiratas? See näib olevat mootorratta tootja Triumphi mõtteprotsess, kui nad otsustasid oma maakiirgureid 45 aasta pärast tagasi nõuda. Uus "bike" on varustatud kahe turboülelaadiga Rocket II mootoriga, mis toodab üle 1000 hj ja mis on kinnitatud 7, 6 meetri pikkusele süsinik-kevlari kehale. Guy Martin, kes heitis oma veesõidukit hirmutaval Mani saarel TT, on selle loodusliku masina piloot, kes peaks selle kuu lõpuks jõudma ligi 650 km / h.

Hind: $ N / A / OSTA

# HP Powerupi seljakott

Vaadates nagu mis tahes standardset seljakotti, kuid punch pakkimine on HP Powerup seljakott. Laadige lahti ka vedaja ja kasutajad saavad üheaegselt laadida kuni kolm seadet, sealhulgas sülearvuti, telefonid ja muud kaasaegsed seadmed. Seljakotiga on kaasas eemaldatav 22400mAh aku, juhi silmad ja kummiga vooderdatud pesad puhta kaabli salvestamiseks. Kaasas on ka kaks microUSB kaablit ja HP ​​sülearvuti laadimise kaabel mugavuse huvides. Täiuslik saade uusimale Spectre'i sülearvutile.

Hind: 200 USD / OSTA

# 5 Wilsoni ühendatud jalgpall

NFL-i fännidele, kes soovivad oma edusamme jälgida, on Wilson loonud sensoreid täidetava jalgpalli, mille abil saab jälgida mõõdikuid, nagu palli kiirus, läbitud kaugus, tsentrifuugimiskiirus, spiraal efektiivsus ja palju muud. Kõik andmed kogutakse ja saadetakse mängule järgneva analüüsi jaoks rakendusele. Kummaliselt on pall hea 200 000 viskade jaoks, enne kui aku sureb välja ja see muutub lihtsalt tavaliseks palliks.

Hind: 200 USD / OSTA

# 6 Lego RC Defender

Lego jaoks pole keegi kunagi liiga vana. Eriti kui see on ikooniline Land Roveri kaitsja R / C versioon. Defender 90, mis on ehitatud Lego maestro Sarieli abil, on täielik 4WD funktsioon isegi siis, kui see on aeglane ja sellel on töötav vints, käepärane vanker ja koopia välimus. Seda saab sõita kuni 50 meetri kaugusele. See ei ole müügiks, kuid see ei tekita haiget.

Hind: $ TBA / OSTA

Huvitavad Artiklid

Joe Jonas, Conor McGregor & Ludacris on selle nädala parimad mehed

50 lõbusaid viise, kuidas Rock Afro

Yara Leonardo Corredori poolt raviks! Ajakiri [NSFW]

Step Inside Rootsi hämmastav jäähotell 2018. aasta talvel