Shut up & Take My Money - probleem 56

Anonim

Hoidke oma aluspüksid poisse, sel nädalal on meil kogumik mõnest kõige metsikust ja kõige raha hõivest jahedast asjast, mida saate planeedil osta. Exoskeletonist sukeldumiskostüüm, mis võimaldab teil uputada kuni 300 000 dollarini Toyota 600 000 dollarini. See juhtub ja ta võtab kogu oma raha.

# 1 Hock Design Discus hanse komplekt

Pingutusratas on absoluutses klassis ja stiilil selle peenelt kujundatud hantli komplektiga. See näeb välja nagu Ben Stilleri Globo-jõusaalist otse, seade sisaldab 6 dumbbelli vahemikus 10-20kg. Kvaliteedi huvides on terasest 303 mittereageerivat roostevabast terasest, samal ajal kui riiul on valmistatud tugeva alumiiniumraamiga ümbritsetud jätkusuutlikult pärinevast tahkest pähklist. Roostevabast terasest riiulid on ka turvalised, et vältida sõrmede kuulumist kaalude asendamisel.
Hind: 14 700 USD / OSTA

# 2 exosuit

Näib, et see on midagi Ridley Scott Aliens'i filmi, kuid kindel, et see on tõeline tehing. Exosuit on sukeldumiskohv, mis on kavandatud võtma inimesi üle tsiviillennunduse uurimise normide. Dexteroty ja liikuvust hoiab ülikond sisseehitatud atmosfäärisüsteem, mis säilitab survet, kui sa saad sügavamale. Sellise välisrõhuga manipuleerimiseks on ülikond valmistatud tugevdatud sulamist spetsiaalsete pöördliigenditega liikumise võimaldamiseks. Sellel ülikonnal on ka kaheksa tõukefekti, mis aitavad sind sümboolikastest eemale tõmmata. Ülikond sobib sügavusele 300 meetrit ja on väidetavalt 50-tunnise hapnikuvarustusega. Mine sügavale või mine koju.
Hind: $ TBA / OSTA

# 3 Razor Crazy Cart XL

Pärast aasta möödumist selle turule laskmisest sai populaarne Razor Crazy Cart täna suurema suuruse kujul värskenduse, nii et täiskasvanud saaksid nüüd lõbusaks liituda. Meelega mõtleme me nagu huligaanit. Korv on kavandatud mööda trammide lõpmatuks liikumiseks tuhandeid autosid ja laagreid. Crazy Cart XL saab nüüd sõita kiirusel kuni 27 km / h ja hoida kuni 108 kg kaaluvat autojuhte.
Hind: $ 649 / OSTA

# 4 Rimowa Topas Copper

See on jetsetting hooaeg ja ei ole paremat võimalust seda teha kui uusim jahe värvi Rimowa purunematu Topas kogumist. Vask on värvikas värv, mis ühendab hõbedat, titaani ja stealthi musta jooni. Pagas on saadaval neljas suuruses, kaasa arvatud kabiin, 26 ", 29" ja 32 ". Nagu kõigis Rimowas standardites, kuulub see kaubamärgi patenteeritud Mitmerealine süsteem, sisseehitatud kombineeritud lukud ja teleskoop käepide.
Hind: $ 1, 340- $ 1, 560 / OSTA

# 5 Samsung R seeria 360-kraadised kõlarid

Hankige oma pooled kogu hooaja pika aja jooksul Samsungi uusima uuendusliku helilahendusega. Nende uusim valjuhääldi toodab suurepärast omnidirektiivi heli kaudu brändi Ring Radiator Technology - väljamõeldud rääkida "see kõlab kurat hea igas suunas". Bluetooth 4.0-ühenduvus, hi-res helitugevus, mitmekorruseline taasesitus Wi-Fi kaudu ja voogesituse heli tagab, et peod lähevad kaugemale kui 1999. aasta. Boonus? Seda saab seadistada, et vaadata uimastamist peaaegu iga disainipadja kohta.
Hind: Alates 299 dollarist / OSTA

# 6 1968 Toyota 2000GT

See ei ole ostukäru Corolla. Bond sai kuulsaks tagasi "You Live Only Twice", on Toyota 2000GT ikooniks kogu maailmas ja selle pealkiri on ainuke Jaapani valmistatud Bond sõiduk. See on ka kõrgelt hinnatud, ainult 351 on ehitatud. Täna läheb enampakkumisel üks Ameerika Ühendriikide kaldale jõudmise esimesi mudeleid. Šassii number 100 on vasakpoolne juht, mis sisaldab originaalraamatuid ja tehase tööriistaid. Auto on raputatud perioodi õige Bellatrix Yellow ja kahtlemata tõsta tõsine penni, kui vasar langeb.
Hind: Alates $ 600, 000 + / OSTA

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided