Shut up & Take My Money - probleem nr 50

Anonim

Suure lahega sh * tga on suur vastutus. Tere tulemast numbri 50-ni iganädalastest kaupadest, mida vajate kogu maailmast. Tänapäeva väljaandes on meil kõige lahedamad (ja kõige kohutavamad) elamispinnad, rasvad jalgrattad, mini jahid ja r / c pabertasapind. Drop mõned dollarid ja saada mõned.

# 1 Paris Catacombs Airbnb

Elades oma maine, et pakkuda välja mõned maailma kõige ainulaadisemad kohad, mida Airbnb oma kohale jääma peab, on Airbnb jälle ennast rikkunud, pakkudes praegu välja kurikuulsa Pariisi katakombid - maa surnute kalmistu - üks (ja tasuta) ööbimine kahele vapraid hinge. Peale Pariisi Halloweeni mustuse all magamise, on surmava eluasemega kaasas ka tõelised inimkärud, mis on teie voodist lähemalt kokku pandud. Sweet unistused tõepoolest.
Hind: $ TBC / OSTA

# 2 PowerUp FPV paberilennuk

Pöörake oma alandlikku paberilennukut suure võimsusega puhastusseadmega koos Parrot partnerlusel loodud PowerUp räpane. Teie paberilindlale kinnitataval seadmel on lainurkkaamera, mis võib 360-kraadise pöördega nagu R2-D2 kõrvuti arvukate anduritega, et anda sellele stabiilne lend auto-pilootrežiimis. Spetsiaalne juhtmehhanismi displei võimaldab tulevikus ka VR pikendusi, samal ajal kui veesõidukil on 90-meetrine kaugus, maksimaalne kiirus 32 km / h ja lennuaeg 10 minutit. Raam on valmistatud ka süsinikkiust ja nailonist teie silmade jaoks.
Hind: $ TBC / OSTA

# 3 Jet Capsule Mini Yacht

Kas soovite jahti, mis ei sisalda kogu ruumi? Jet Capsule Mini Yacht on teie vastus. Mõõdetuna vaid 7, 5 m pikkuses ja 3, 5 m laiuselt, on kompaktne laev moodsa meretranspordi kompaktse lahenduse. See varustab 370 hj diiselmootoriga ja maksimaalse kiirusega 32 sõlme. Paketti kuulub kliimaseade, külmkapp, Bose helisüsteem ja limusiini-stiilis istekohad. See sobib kuni kümnele teie sõpradele, sealhulgas kaptenile.
Hind: $ 308, 000 / OSTA

# 4 aed igloo

Pidage meeles, kui sa olid laps ja ähvardas kodust eemale pääseda, kui viletsa tabas fänn? Nüüd saate oma aias kaasa luksusliku Garden Igloo'ga just seda stiili teha. PVC ja nailonist on lihtne seadistada ja keskkonnasõbralik. Ideaalne suvepuhkuseks puhkeruumi eemal.
Hind: 1000 USD / OSTA

# 5 Budnitz jalgrattad FTB

Igaüks armastab rasvaste poiste jalgrattaid ja Budnitz FTB on see, mida me sel nädalal kaevame. Tänu 4, 3-tollisele laiale rehvile ja 14-käigulisele ülekandele ja süsinikpöördele, tagab, et võite selle metsalise võtmiseks visata mustuse torm. See on ka titaanist käsitöö, et tagada maksimaalne tugevus ja vastupidavus.
Hind: $ 7800 / OSTA

# 6 Monti maitse kogumise klaasid

Armastan sind õlut? Hoolitsege neid väärikalt Monti Taste Collectioni klaasidega, mis sobivad ideaalselt teie käsitööõli stiilis. Komplekt sisaldab nelja klaasi, mis on spetsiaalselt ette nähtud IPA, Pilsneri, Pindi (16-unts) ja 12-untsi veini valmistamiseks.
Hind: $ 100 / OSTA

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided