Shut up & Take My Money - probleem nr 128

Anonim

Shut Up & Take My Money on nüüd ajakiri - osta see nüüd!

Pangakontol võib öelda "ei", kuid pankrotist ei ole suletud ja võtke minu raha roosilises maailmas. Ja jah, me varastasime selle jooniga The Matrix'i lusika paindestseenist. Kui sa oled solvunud, siis visake kuus lahedamat asju, et sel nädalal maailma tabada, ja olge õnnelikud. Vaadake, mida me seal tegime?

Daymak C5 Blast Go-Kart Ultimate

See on ametlik. See on maailma kiireim käivituskord, mis ähvardab koos olla. Toronto-põhise Daymaki poolt ehitatud C5 Blast Ultimate on ettevõtte esimene elektrikaart üle kümne aasta ning nad kindlasti ei lase asjadel kahaneda. Kõigil elektrilisel kaardil on 48V harjadeta alalisvoolumootor, mis muudab hullumeelseks. Maksimaalne pöördemoment 0 pööret minutis näitab, et kart on 100 km / h mälu-numbing 1, 5 sekundit, mis muudab selle kiiremini kui enamik tänapäeva hüperkaarat. Kuid tõsiasi, et kartardi väljaandjaks on ka kaksteist elektrijuhtmetega ventilaatoreid, mis kaunistavad tagumist osa, et anda sellele raketiga töötava kartingu välimus. Roll puur? Unelge kapteni ohutusest.

OSTA 60 000 dollarit

Biolite CampStove 2

Mõni aeg tagasi tutvustasime auhinnatud Biolite CampStove'i esimest versiooni ja nüüd toimub teine ​​iteratsioon, millel on veelgi rohkem elupäästvaid funktsioone. Biolite Campstove 2 töötab termoelektrilise protsessi kaudu, mis tekitab puidu põletamisel elektrit. Peale selle, et USB porti saab laadida arvukalt seadmeid, võib ka kaasaskantav ahi kahekordistada suitsuvaba lõkkega söögikordade valmistamiseks ja vee tarbimiseks. Põletuspuidust tekkinud laeng on salvestatud 2600 mAh-aku, mis nüüd on eelmise mudeli mahuga 50% suurem. Biolite jaoks on väike hind, et maksta midagi, mis võiks teie elu päästa, kui asjad lähevad liiga kaugele.

OSTA 270 USD

Can-AM Maverick X3 Max

Teine Can-AM, teine ​​zombie sissetungi sõiduk. Maverick X3 Max on ettevõtte uusim looming, mis lisab veel kaks lisaistust tagumises asendis, nii et reisijad saaksid nautida ka maastikusõiduvõimalust. Sõitjate ohutuks hoidmiseks on sõidurattaga ühendatud ämber istmed ja kolmepunktilised rakmed, mis tagavad, et kedagi ei lange lennuaja jooksul. Sõidukit juhib kolmesilindriline Rotaxi mootor, mis pumpab välja 154 hj. Fun times teie ja laste jaoks.

OSTA 25 000 dollarit

Concrete Audio Raamaturiiul kõlarid

Concrete tundub olevat 2017. aasta trendi kõike alates helisüsteemidest kuni kõvakettaga töötlemist saanud USB-kettadeni. Hiljemalt selle klubiga liitumiseks on Concrete Audio raamatu kõlarid. Saksa kaubamärk võttis ühe valatud betoonist korpuse, et kanda D-klassi autojuhid, kes saavad kokku 120 W võimsust. Selle tulevikku tulevad nad ka integreeritud DSP ja Bluetoothi ​​voogesituse kaudu.

OSTA $ TBA

Tasakaalu jalgratas

Selles maailmas ei saa kunagi olla piisavalt lahe jalgrattaid ja selle klubiga liitumine on SZ Bikesi Equilibrium Bikei siledad jooned. See kõik puudutab selles ekspositsioonis olevaid materjale, mis kasutab raami alumiiniumit

Uimastamine Equilibrium Bike on täielikult projekteeritud, ehitatud ja ehitatud Itaalias SZ Bikes, pöörates erilist tähelepanu detailidele ja kvaliteetsetele materjalidele ilma hirmutava hinnasildi. Alumiiniumit kasutatakse raami, velgede, pedaalide, juhtraua ja istutoru jaoks, samal ajal kui esikäppel kasutatakse süsinikkiudu. Kuid väljapaistvaks on veljevärv, millel on punase poolrüki, et autojuhtidele see oleks nähtav. Riistvara sisaldab ka automaatkäigukasti, ketaspiduriseadet, spyderi sadulat ja turbefunktsioone. Samuti on see täielikult kohandatav peaaegu iga sõitja jaoks.

OSTA 820 USD

Shake Shack: retseptid ja lood

Kui te pole seni kuulnud Shake Shacki burgeritest, siis olete Jumala kinkidel ära andnud. Ameerika Ühendriikide idarannikul (ja Tokyos asuvas kaupluses) asuvas Shake Shackis on kogunenud ülemaailmne kultus tänu oma vastupandamatutele vallandustele, mis tõmbavad inimesi üle kogu maailma. Paljude jaoks, kes ei soovi lasta üle 20 tunni burgerit haarata, on liiga pikk kett olnud kättesaamatus kohas, kuid nüüd on vastus. Ametlik loksutama: Recipes & Stories raamat. See peab sobima iga tõelise burgerifänni või igaüks, kes tahab õppida, kuidas süüa autentne Ameerika burger. See sisaldab üle 70 pro retsepti koos lugude ja lahe faktidega ahelas ja ka teeb päris hea kõvas köites kohvilaud raamatuga 200 pilti Shake Shacki parimatest toodetest.

OSTA 15 USD

Shut Up & Take My Money on nüüd ajakiri - osta see nüüd!

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided