Rolls-Royce Cullinan maksab teile 685 000 dollarit. Aga see tuleb minivarrega

Anonim

Täna näeb Austraalias kaldal kunagi üks oodatumaid Rolls-Royce'i autosid ametlikult. Cullinan on luksus Briti kaubamärgi esimene maastur, mis toob metsikutootmise tipptaseme metsikult populaarseks segmendiks.

Ja kuigi Cullinan maksab kohalikele ostjatele AUC $ 685, 000 autosõidu, auto teeb koos oma salajase booze kasti tükeldatakse vahel tagaistmed. Kas see on väärt üle poole miljoni? See on, kui see on selline elustiil, mida olete huvitatud juhtimisel.

Mujal Cullinan on kõik jõuvõte ja eksklusiivne hiilgus. Siin on valikute loend välja näeb välja:

  • 32 välisvärvi (minimaalne)
  • 18 nahkvärvivalikut
  • 8 spooni
  • 9 vaip värvi

Funktsioon, mis haaras meie tähelepanu kõige rohkem, oli fikseeritud tagumine keskkonsool. Selles seadmes on jookide kapp koos Rolls-Royce'i viski klaasidega, dekanteriga, šampanjatrauad ja külmik. Täiuslik näide ettevõttest ees, peolaud tagasi.

Cullinanil on hulgaliselt teisi luksuslikke kohtumisi, kuid see, mida te peate teadma, on see, et see on võimeline maastur, mis võib minna maanteel, kuid ilmselt ei jää enamiku oma eluks.

Brändi "Magic Carpet Ride" tagab sujuva liikluse, olenemata tavapärastest tingimustest, kuid kui soovite, et see võtaks ära võlutud tee, on elektrooniliselt juhitavad õhuribrid, mis aitavad maksimaalset veojõudu säilitada.

Cullinani toide on suur 6, 75-liitrine V12, mis suudab tarnida 420 kW võimsust ja 850 Nm pöördemomenti. Samas on vahetus kiirusega 15 l / 100 km - ei ole halb, kuna kaal kaalub 2660 kg.

Huvitavad Artiklid

Kuidas kanda varrukaotsikut ja kus neid osta

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Zayn Malik, Chris Hemsworth & Brad Pitt

Jared Leto viimane moetüüp ei ole just see, mida ootate

Milan Fashion Week 2. päev: Versace, Neil Barrett & Marni