Jõuluvat jõulukambrit, mis ei tundu sulle kallist

Anonim

Olgem ausad: tegelik põhjus, miks te jõuate jõusaali, ei ole ripitud.

Muidugi on see kena närv, kuid rippling abs ja buff biceps võtavad tagaistmel oma tõeline motivatsioon jõudmiseks jõusaali: palju sobitatud hotties.

Spordisaalis olevate tüdrukute muljetamise esimene reegel näib hea välja, nii et veenduge, et pakute oma treeningvarustuse spordikotisse, mis teeb õige mulje. Loomulikult on see praktiline.

Herschel Supply Co Sutton Tarpaulin Duffle Bag

Herschel Supply Co on alates 2009. aastast olnud vaid stseenil, kuid nende kvaliteetne kotid on väärt välja nägemist. Sutton Tarpaulin Duffel kott on klassikaline silueett, mis on loodud maapinnast, et teha praktiline ja stiilne jõusaalikott. See on valmistatud veekindlast, kühvapüstolist tentlindist, mis tagab selle 28-liitrilise kandekonstruktsiooni kandmise aastaid väikeste probleemidega. Andmed sisaldavad mugavat esiosa ja turvavööd, mis on valmistatud samast materjalist nagu turvavööd.

KASUTADA KOHE!

North Face Base Camp Duffle

Tõestatud seas kõige karmimad elemendid, tagasi linna džunglisse. Põhja nägu on erekollane Base Camp duffle on teie näol hea ja seetõttu on see väärib spordikoti pealkirja. 50-liitrine kott on valmistatud tugevdatud laminaadist, mis on jõuline kui põrgus, ja pakub veekindluse mugavust. Kujundus iseenesest ei ole muutunud 30 paaritu aasta jooksul ja see läheb tagasi selle mõte, kui see ei ole murtud, ärge seda parandage.

KASUTADA KOHE!

Head Porter 3 Way Boston Bag

Jaapani pealkiri Head Porter hoiab asjad lihtsalt ja klassikaliselt oma 3-Way Bostoni kotiga. Boston 3 Way pakub ulatuslikku ladustamist, kingapilet ja kiiret juurdepääsu taskud väiksemate tarvikute jaoks ideaalseks jõusaalikottideks. Veekindel ehitus on boonus neile, kes soovivad oma väljaõpet läbi viia.

KASUTADA KOHE!

Y-3 Logo Holdall

Sportliku minimalismi kuningas toob meid üheks kõige silmapaistmatud spordikotid ümber. Yohji Yamamoto liitus Adidasiga juba 2003. aastal, et luua Y-3 ja partnerlus on sellest ajast alates õitsenud. See eriti oluline on lihtne asi, millel on top zip sulgemine ja bowlingu stiil. Koti esiküljel on kohustuslik Y-3 logo töö.

KASUTADA KOHE!

Ienki Ienki Karusnaha Holdall

Midagi natuke seal välja ei saa, minna minema läbi Ienki Ienki metsavilja puuvill ja haned, mis on jäänud vooderdatud. Kotil on top-käepidemed, eemaldatav õlarihm, kahesuunaline tõmblukk, peamine sisemine sektsioon, sisemine logoplaat, sisemine libisemisketas ja vooderdatud efekt polsterdatud sisustusega. Kas keegi ütles, voodipesu?

KASUTADA KOHE!

Stella McCartney Tubular Holdall

Briti silt Stella McCartney jätkuvalt muljet rahvahulk nende lahedaid kujundusi ja nende uusim toruja Holdall ei ole erinev. Athletic-inspireeritud esteetika jookseb sügavale läbi Itaalia ballast, mis on valmistatud õlarihmadest, topelt-tõmblukuga, eesmise logoplastist ja logo ees.

KASUTADA KOHE!

Saint Laurent silindriline Holdall

Nüüd jõuame spordikoti segmendi pointieri lõpuni ja kuigi need on kallid, on nende terav disain teineteisega mitte. Võtke näiteks näiteks Saint Laurent'i hoidikut. Prantsuse moemaailm kaitseb ekspert viimistletud etiketi allkirja rock'n'roll'iga. See mustast puuvillast silindrilisest püstolist Saint Laurent'ist on ümmargused ülemised käepidemed ja topelt-topelt-zip-sulgur, mis võimaldab kiiret ja hõlpsat juurdepääsu igal ajal.

KASUTADA KOHE!

Tomas Maier Camo nädalavahetus Duffle

Siin on üks camo fännidele. See sajaprotsendiline Tomas Maieri puuvillasummutuskapp sisaldab ülemisi käepidemeid, eemaldatavat ja reguleeritavat õlarihma, topelt-tõmblukuga kinnitust ja peamist sisemist sektsiooni. See on ka hämmastavalt ilus pilk.

KASUTADA KOHE!

Huvitavad Artiklid

Smart Casual on ametlikult surnud - see on, kuidas kleiti kleidi koodi 2018. aastal

Miguel Angel Silvestre tõmbab ära minimaalse Smart Casual täiuslikult

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel