Mehed tõeliselt mõistavad, kui palju naisi nad on maganud

Anonim

Olete juba vajalikku aega, lihtsalt hakanud mugavamaks saama - valvake lõpuks allapoole - kui ta äkitselt küsib: "Kui palju inimesi te olete olnud?" Mõtle kohe tulevad meelde hulk mõtteid: kas ta on tõeliselt huvitatud? Kas ta püüab mind kinni püüda? Kas ta lihtsalt vestleb? Või võiksin oma vastuse otsustada, kas ta veedab järgmisel nädalal passiivselt agressiivse Instagrami postitamise (otse) postitamise minusse.

Hoolimata vastumeelsusest, mida paljud mehed tunnevad, kui otsustatakse, kui palju nende kasutajad jagavad konservatiivsema partneriga, pole neil oma semu või teadlastega rääkimisel sellist häbimärgistust. Seksiuuringute ajakirjanduses avaldatud hiljutised uuringud on näidanud, miks on mehed rohkem seksuaalsete partnerite arvu üle, kui neil on naisi.

Glasgowi ülikooli teadlased analüüsisid üle 15 000 mehe ja naiste vastuseid kolmandas seksuaalse hoiaku ja eluviisi riiklikus uuringus (Natsal-3). Nende uuringu eesmärgiks oli paremini mõista, miks mehed räägivad keskmisest enam vastassugupartneritest kui naised, kuigi meeste ja naiste keskmine arv peaks olema umbes sama. Uuringus teatasid mehed keskmiselt 14, 14 eluaasta partneritest, samas kui naised teatasid vaid 7, 12-st.

"Keha arv" on selline imelik viis, kuidas öelda "seksuaalpartnerite arvu" ausalt, kui keegi mulle seda esimest korda küsis, arvasin, et nad küsivad minult, kas ma oleksin kunagi isikut tapnud

- ellie (@holy_schnitt) 27. juulil 2018


Selle erinevuse esimene põhjus oli see, et oli palju mehi, kes olid keskmisest ebaühtlased, teatades ebatavaliselt suurel hulgal (kuni 110) partneritest. Selline oli nii palju naisi. Nagu teatas Science Daily, "välja arvatud need mehed ja naised vähendas üldist keskmist, lõpetades sooline erinevus."

See lõhe vähenes ikkagi, kui teadlased mõistsid, et meestel on tõenäosus pigem hinnata naisi kui nende eluaegseid partnereid. Näiteks: "Nende seas, kes annavad aru 5-9 partneritest, hinnatakse 24% meest võrreldes 15% naistega" ( Science Daily ).

Lõplik selgitus on kultuuri poole pöördunud. Kuna naised, keda küsitletud, olid üldiselt konservatiivsemad oma seksuaalses suhtumises kui mehed, siis võib see tõenäoliselt ümardada, kus mehed oleksid tõenäolisemalt ümardada. Neid hoiakuid testiti, küsides selliseid küsimusi nagu: kas ööbimine on vale? (9% meestest ütlesid, jah, võrreldes 18% -ga naistelt) ja: kas abielueelsed suhted on alati valed?

Uuringu peamise kirjaniku Dr Mitchelli sõnul on see oluline uurimisvaldkond, sest "seksuaalpartnerite täpne aruandlus on mitmel põhjusel oluline, sealhulgas sugulisel teel levivate nakkuste (STI) individuaalse riski hindamine ja STI / HIV edastamine. "

"Enamik olemasolevaid aruandlushäireid käsitlevaid uuringuid on piiratud üliõpilaste või kõrge riskiga populatsioonidega või viiakse läbi kui" laboratoorsed "seaded, mistõttu nad ei näita, kuidas kodanikud reageerivad" reaalse elu "uuringus. Meie teadmiste kohaselt on meie uurimus esimene katse vaadata läbi kõik peamised soolise lahknevuse selgitamise põhitüübid sama suurte ja tüüpiliste valimite seas. "

Kuna enamus olemasolevaid uuringuid sellel teemal on piiratud üliõpilaste või kõrge riskiga populatsioonidega (või neid on tehtud "laboratoorsetes" seadetes ilma reaalseid uuringuid hõlmamata), on see üks hea märk edasiminekust, nagu märgib, " Esimene katse vaadata läbi kõik peamised soolise lahknevuse selgitamise peamised liigid sama suure ja representatiivse valimi järgi "( Science Daily ).

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided