Pariisi moenädal 4. päev: Balmain, Dior, Kenzo ja Acne Studios

Anonim

Pariisi moenädalast neljandat päeva nägime, et disainerid mängivad dressipluusid. Kenzo võttis taevasse koos lendude seiklusväljaannete kogu, mis oli inspireeritud langevarjuhüppes, nagu ka Balmain, kelle juhendaja kollektsioon viitab maalilisele funktsionaalsele kulumisele linnaosasuse tõttu.

Acne Studios läksid hõbeda režiimiga graafiliste piltidega ja minimaalselt klanitud safari kostüümidega, enne kui Dior õpetas Kevadise meest koos juhuslike tükkide ja linnapildide segamise õpetusega uskumatult sobivate ülikondadega.

Balmain

Olivier Rousteingi debüütne Balmainin meeste rõivaste kollektsioon oli kõrbesuurija ja linna-spordiheitjate melange. Laminaarse pruuni, šokolaadi- ja tumedat tooniga Balmain premier väljanägemist (koos Sean O'Pryga) värviline vihm varieerus riivitud jalgrattajakidest ja sõjaväe kuldnuppudega kahekordse rinnaga jakidest, millele järgnes tänavakohane suedepatank, millel oli lehmakate.

Siit saadi tehases asuvate taskude funktsionaalsus, mis oli ühendatud jakkidega, mis olid kokku pandud kitsastes pahkluudes püstlites, kusjuures vabadust kompenseerisid meestevoodiga ühendatud vöödid. Balmain's tikitud kuldse lõvi pea või phoenixi linde pühitakse igapäevaseks ülerõivasteks; tiiger-värvitud poni nahast valmistatud võidusõidujakkide pagasiruumi.

Rätsimisse kaasati mantlitest mustad pintsakud koos satiinakettidega, mereväe topeltpõhjaga rinnatükiga pükstest jope ja kätekaugusega kuldsilindrite kärbitud tsempioneeriv pintsel, mis oli virnastatud nagu kuulikestad. Liidu Jackil on ka kampsunid - see on ainus pop kollektsioonis värv.

Dior Homme

Kuigi tütarlaps - mustad mustad ülikonnad ja moodsamad mustad ülikonnad - olid istutatud Dior Homme aiajärjekorras ja piki seda, disainer Kris Van Assche keskendas väljalülitatud naisele - kes soovib oma luksuslikku teravust võtta töökohalt ülikond ja nädalavahetuseks.

Elegantsed jooned ja meessoost kombinatsioonid bluesist, oranžist ja tumerohelisest, jäljendavad kollase ja punase kriipsud. Tuxedo ja saba-pudeleid ei paistnud kamuflaažipüksid ja seelikud, mis on segane julgelt ja ülikondades. Enne satiinseid, mahukaid pommitajaid asendasid ülikonnakübarad vestid ja tisad mustad teemantväljad, kustutab spordi aktsent traditsioonilistelt argumentidest.

Isegi kui Dior hoiatas kevadel esile "päevavarustuse" rõhutamise, võib värske jahtunud ja mandariini krokodillipombrist kinnitatud tänavarõivad olla sama elegantsed.

Acne Studios

Acne Studios esitles oma allkirja Rootsi minimalismiga, kuid varjatud värvide ja seitsmekümne väljaprindi süstimisega. Akne loominguline juht Jonny Johansson inspireeris Rocky bändi New York Dolls ühe rinnatüki ülikonnad kollaste keerdsete hõbesegudega koos tehasetoomistega mustvalgete graafikaväljavõtetega - koostööprojekt kunstniku Robin Kegeliga.

Kudumid olid kerged, õhukesed ja väga pikkade värvidega blokeeritud üle laskunud pükste. Mac-il oli hooajaline valik Acne - mitmekülgsus kate kui tänava ja ametlik rõivas, piisav põhjus, et näha seda täies jõus. Ideaalne lihtsus ei väljus ka bleiserid; lõigatud Fifties safari stiilis pulber sinine ja must.

Kenzo

Mahedad maad asuvad Hombto Leoni ja Carol Lim'i reisikindlustuse kogumikus Kenzo jaoks. Langevarjuhüpped (mõtle, et "tõmmake" trükitud valgete teede ja scrunched aqua kampsunid) kohtusid siidist langevari parkides ja lõuendil valmistatud katelde kostüümid üsna valgeks.

Rätsimisrihm on korrapäraseks sobilikeks kommunaalvarrasteks, mis on kergemate lilla ja armee sinepidega, pastelkollase numbriga kolmkvartaliga puuvillaseid pükse. Roosade poos helendasid nahka õhukesed kampsunid, samas kui 3D kudumid halli või beežiga andsid hüppajale kraaterit. Sandaalid või kõrbest saapad valmisid komplekti ideaalse uurija jaoks.

Parimate moenädalate 4 päeva jooksul klõpsake slaidiseansi kaudu.

1/52

2/52

3/52

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided