Pagani Smashes kirjutab maailma kõige kallimale autole. Ja sa isegi ei saa sellega katust

Anonim

17, 5 miljonit USA dollarit (ligikaudu 23, 71 miljonit USA dollarit). Lugege seda, lase tal üks sekundi asuda ja pühkida oma pisarad musta sadaga dollarit. Mitte sellepärast, et soovite seda konkreetset autot, vaid kuna sul pole tõenäoliselt sellist mütsi, mis viskab rataste komplekti (ega ka meie).

Kõige absurdsem asi pole siiski rekordiline hind, vaid asjaolu, et see auto ei ole isegi korralik kabriolett. See on õige. Saate juhtida seda ainult päikesepaistelistel päevadel, kui teie täiuslik näitus on sinu jumalakäeline.

Need, kes on Itaalia marki fännid, tuletavad meelde, et Zonda lõpetas kaheksateistkümne aasta toodangu, lükkas hiljuti mõned lõplikud erimudeli mudelid. Zonda HP Barchetta on neist üks ja seal on ainult kolm maailma - üks kuulub Pagani asutajale Horacio Pagani ja veel kaks mudelit klientidele, kelle jaoks juba räägiti.

Top Geari poolt ilmnenud auto üllatav hind muudab selle kallimaks kui varasem rekorditegur Rolls-Royce Sweptail, mis läks 13 miljoni USA dollari eest.

Mida tähendab kaheksa-numbriline hinnalipik? Vähem. Palju vähem. Zonda HP Barchetta (nimega Horacio Pagani) on varustatud tavapärase käsikäigukastiga, mis on ühendatud ettevõtte 6.0-liitrise twin turbo V12-ga, et tarnida 590 kW võimsust.

Ja kas me mainisime, et pole ka katuset? See paneb teid mõtlema, kus ülejäänud 16 miljonit dollarit läks. oh oota, meie halb.

Zonda HP Barchetta saab väljamõeldud aknakujunduse, tagaratta aurikud ja paaritu otsin snorkel õhukulu, mis võib olla või ei pruugi olla peenise pikendamise metafoor.

Pole veendunud? Me ei ole ka meie. Me ootame Mercedes-AMGi projekti ühte. Vaata Clipi Goodwoodist allpool, andke meile teada, kas arvate, et münt on auto väärt.

Huvitavad Artiklid

Kuidas kanda varrukaotsikut ja kus neid osta

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Zayn Malik, Chris Hemsworth & Brad Pitt

Jared Leto viimane moetüüp ei ole just see, mida ootate

Milan Fashion Week 2. päev: Versace, Neil Barrett & Marni