Teie e-kirjade avamine pärast tundide saab sind aeglaselt tappes, õpib leiab

Anonim

Süüdi mitte-rõõm, juurdunud harjumus, see-asi-you-have-to-do-to-keep-your-job - mida iganes sa nimetad hirmutava vastutuse tunnetamiseks, mis tuleb sulle üle, kui otsustate avada selle üha suurema hulga kirjavahetus, on see sulle veel hullem, kui arvasite.

Muidugi: teate hästi, et see on valu, kuid mida te ilmselt ei teadnud, mida Virginia teadlaste meeskond just äsja avastas, on see, et isegi kui te seisate perversse tungis oma töö e-kirju avada kell 15.00 laupäev, lihtsalt arvasin, et peaksite oma vaimset tervist kahjustama ja kompromiteeriks oma pere heaolu.

Uuringu autor William Becker, "Killides mind pehmelt: elektroonilise side seire ja töötaja ning märkimisväärne ja muu heaolu", näitas seda uurides, milline on mõju vabatahtlikele eeldusele ja nende perekonna ärevusaste.

"Konkurentsivõimelised töö- ja mittekirjalised nõudmised pakuvad töötajatele dilemmat, mis tekitab ärevushäireid ja ohustab töö- ja isiklikku elu, " ütles ta.

See, mida ta leidis, oli üllatav. Kuigi varasemad uuringud on tõestanud, et täiendavad töötundid avaldavad negatiivset mõju pereliikmetele, näitas see uuring, et lihtsalt ootused, et töötajad saavad "kõneks" (seoses meilisõnumiga) mõjutasid oluliselt nende vaimset tervist ja perekonnaelu - isegi kui nad olid mitte kunagi tegelikult e-posti teel "nonwork" ajal.

Kui saadate selle viimase töökirja aadressil reede.pic.twitter.com/ocrYliLGsu

- brobible.com (@ BroBible) 10. august 2018


Erinevalt tööga seotud nõudmistest, mis vähendavad töötajate ressursse, füüsilist ja psühholoogilist, nõudes kodust eemal viibivat aega (nt tööreisid), on alati "organisatsiooni kultuuri" salakaubav mõju sageli kajastamata või varjatud kasu suurendamise mugavusena, näiteks suurema autonoomia ja kontrolli üle töö- ja eluviiside piiride, "ütles Becker.

"Meie uurimus näitab tegelikkust:" paindlikud tööpiirid "muutuvad sageli" piirideta tööks ", kahjustavad töötaja ja tema perekonna tervist ja heaolu".

Nende negatiivsete tervisetulemuste pärast (pikemas perspektiivis) on tööandjad ka kulukad, on Becker soovitanud ettevõtteid võimaluse korral vähendada ootusi, et jälgida elektroonilist sidet väljaspool tööd.

Nagu teatas Science Daily, "Kui see pole valikuvõimalus, võib lahenduseks olla piiride määramine, kui elektrooniline suhtlemine on väljaspool tööaega vastuvõetav, seadistades e-posti aknad või ajakavad, kui töötajad saavad vastata."

Veel üks võtmeküsimus, Becker ütles, oli see, et organisatsioonilisi ootusi tuleks edastada eelnevalt.

"Kui töö iseloom nõuab e-posti kättesaadavust, tuleks sellised ootused ametlikult osutada töökohustustest."

Uuring näitas, et nende ootuste teadmine eelnevalt võib vähendada töötajate ärevust ja suurendada nende pereliikmete mõistmist. Ta soovitas ka inimestele, kes nende probleemidega võitleksid, uurima tähelepanelikkust ja meditatsiooni-oskusi, mis õpetavad lõõgastuda ja keskenduvad ainult sellele, mida saate kontrollida.

See õppevaldkond muutub olulisemaks ainult järgmiselt: "Töötajad peavad tänapäeval tegema tööd pere ja pere vahel keerukamaid piirkondi kui kunagi varem" ( Management Academy ). Vahepeal on siin meeleolu, mida me kõik peaksime püüdma.

Ma vihkan, kuidas pärast puhkust ma ei mäleta oma töö e-posti parooli või miks ma teen seda oma eluga.

- Johnny Acronyc (@ johnnyacronyc) 7. august 2018


SEOTUD: Cool kodukontori ideed, mis aitavad teil tööd teha

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided