Uus uuring selgitab, miks me sööme kiirtoitu pärast suurt väljalangemist

Anonim

Sa räägid klubist välja, seitse õlut raskemad (ja mõni kilo häbi väikseim) pärast oma sisemist Casanova nii silmatorkavalt ei suutnud näidata üles. "Ükskõik, " arvutad, "võin ma välja lüüa, aga vähemalt võin majakotti või pitsa viilu koju minna." Muidugi, oled juba õhtusöögi saanud, kuid see on 2 ühele Meatlovers erilisele on lihtsalt liiga hea, et seista vastu.

Siis, pärast seda, kui ühes istumisel on rohkem rasva, kui tavaliselt tavaliselt kogu nädala jooksul, lähete magama kõhutäiguga lapsega ja äratatakse imestuseks: miks kuradit ma seda tegin? Igaüks teab, et alkohol vähendab pärssimist, nii et sa tead, miks sa tegid oma purjus iha - aga miks sa selle kõigepealt said?

Kui see rütm tundub olevat tuttav, ärge muretsege, on nüüd selgitus: pärast reklaami nägemist ülikooli ajalehes, mis reklaamib ebatervislikke hilise õhtutarbe, otsustasid Buffalo ülikooli teadlased uurida, kas teie jaoks oli bioloogiline vabandus purjus kõvaks.

"Neid nimetatakse" drunchies "või purjus munchies. See soov on süüa, rasvane, ebatervislik toitumine rasket joomist õhtul või pärast seda "(Science Daily).

"Arvestades ülekaalulisuse epideemiat ja alkoholitarbimise määra kolledži ülikoolilinnakutes, peame olema teadlikud mitte ainult alkoholi tarbimise negatiivsest mõjust, vaid ka selle mõjust, mida inimesed söövad, kui nad joovad, " ütles Jessica Kruger, uuringu juhtiv autor.

Kalifornia ajakirja Health Promotion'i andmetel oli varasemates uuringutes juba leitud, et alkoholitarbimist juua üliõpilaste rämpstoitu (ja et nad kipuvad vähem puuvilju ja köögivilju süüa). Selles uuringus uuriti, miks see nii on, uurides "raske episoodilist joomist" ja "toitumisvalikut" nii joomise ajal kui järgmisel päeval.

Nagu teatas Science Daily, teatasid Kruger ja tema kolleegid Michigani ülikoolist Toledo ülikoolist ja Bowling Green State University ülikoolist 286 üliõpilastest, kes on keskkoolis asuvas suuremas avalikus ülikoolis. "

Uuringu osapooled täidasid anonüümse veebivaatluse, mis algas üldiste küsimustega toitumise kohta: "Mida tavaliselt sööte oma esimese toidukorda päevast?" Ja "Kui sageli sööd midagi enne voodisse minekut?" See komplekt mille võrdlemiseks võiks võrrelda nende toitumisharjumusi, kui nad joomist läksid.

minu joobes on:

1. "Ma ei ole isegi veel peegeldanud".
2. * istudes märjas rohus kuskil mu jalatsitega maha pitsa söömine *

- purjus (@ drunk) 3. augustil 2018


"Hiljem uuringus, " teatas ajakiri Science Daily. "Neile küsiti, kui sageli nad sõid enne ööd ööd, kui nad alkoholi joob ja mida nad sõid. Neilt küsiti ka seda, mida nad tavaliselt oma esimese söögikorda söövad järgmisel päeval pärast joomise auku. "

Tulemus? Teadlased leidsid, et joomine mõjutas oluliselt õppurite öiseid toitumisharjumusi. "Kõik alkohoolsed joomad olid tõenäoliselt sööma midagi enne, kui nad magasid alkoholi joomise järel kui üldiselt enne voodisse laskmist, " lõpetas raport.

"Täpsemalt valisid nad tõenäolisemalt soolaseid suupisteid ja pitsat. Tervislikud toidud, nagu näiteks tumerohelised köögiviljad ja muud köögiviljad, mida nad tavaliselt söövad, ei olnud nii atraktiivsed, "(Science Daily).

Mis toimub siis kogu keha ajal? Kas see on tõesti ~ füsioloogia ~, mis teeb meilt tellimuse 2-kuust kebabist ja siis asendab meie tavapärase teravilja ja piima hommikust koos tacos'ega? Ühesõnaga: jah. Või vähemalt, tõenäoliselt; "Arvatakse, et pärast alkoholi joomist võib veres glükoosisisaldus kehas tõusta ja langeda, mis stimuleerib aju tundma nälga, " selgitas Kruger.

Probleemi ühendamine, märkisid ka teadlased, oli asjaolu, et osalejad ei teavitanud enne magama joomist rohkem vett ega muid mittealkohoolseid jooke, mis süvendasid dehüdratsiooni ja põhjustasid isegi ebatervislikumaid toitu.

Arvestades kiirtoidude rohkust ülikoolide ja linnade ööelu tsoonis ning Ameerika kasvavat rasvumise epideemiat, viitavad need leiud vajadusele julgustada tervislikku toitu kogu päeva jooksul, sealhulgas hiljaks öösel.

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided