Uus Mini Cooper tuleks kutsuda "Widowmaker"

Anonim

Unustage uudiseid puu hõõrumisega elektrilise Mini kohta mõnda aega ja pühitsege silmad selle väikese metslase poolt, kes tulevad välja Mini-pühendatud käitusest John Cooper Works.

John Cooper Works GP kontseptsioon on tugevalt muudetud auto, mis on ametlikult nimeks "John Cooper Works GP kontseptsioon". See annab ka näpunäiteid autotootjate tulevase jõudlusele orienteeritud tootevaliku kohta, sealhulgas Mini John Cooper Works GP-i versiooni.

Mida tähendab Mini põrgusest?

Kuigi ettevõte hoidub jõuallika üksikasjade vabastamisest, on praeguse põlvkonna JCW Miniil 160-kW turbomootor, mis on ühendatud kuue käigukastiga. Punters võivad eeldada GP-ide kontseptsioonist midagi agressiivsemat.

Auto keha on kõige laitmatu funktsioon, millel on massiivsed süsinikkiustriibid, mis paneelid aitavad parandada optimaalset õhuvoolu ja jõuülekannet kiirusel. Üksikasjalikumad detailid ulatuvad isegi peenemate võidusõidu kohtumiste juurde nagu tsentraalselt paigaldatud tuuleklaasi puhasti. Mitte seda, et te teaksite, et olete andnud tugevalt pumbatud eesmise ja tagumise valveseadmed ning selle pahatahtliku punase ja musta värvi töö. Union Jack LED tagatuled on kõvasti puudutatavad tõsise komplekti jaoks.

Autori radikaalsest disainist rääkides ütles BMW Groupi disainiorganisatsiooni vanem asepresident Adrian von Hooydonk: "Kui teate Miniist, siis on teil teadlik brändi mootorispordi pikast ja edukast ajastust".

"John Cooper Works GP kontseptsioon koondab kokku mini-disainielementide komplekti ja esitab need oma sporti kõige rohkem. Siin vaatame maksimaalset jõudlust, maksimaalset Mini-d. "

Mini John Cooper Works GP kontseptsioon debüteerub selle aasta Frankfurdi autosõidul koos paljude teiste kuumalt oodatavate mudelitega.

Huvitavad Artiklid

Kuidas kanda varrukaotsikut ja kus neid osta

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Zayn Malik, Chris Hemsworth & Brad Pitt

Jared Leto viimane moetüüp ei ole just see, mida ootate

Milan Fashion Week 2. päev: Versace, Neil Barrett & Marni