Kaasaegsed juuste siirdamine on tulnud kaugele ja võiks olla teie follikelipäästja

Anonim

Alustuseks olen 27-aastane, kes on olnud 18-aastane, sest ta on pidevalt näljane.

See algas siis, kui jõudsin oma geneetiliselt eelsoodumusega tipuni "kasvanud mu juuksed välja", samas kui Uni. Mul oli toetav ex, kes tagasi vaadata, peab olema tõeliselt armastanud mind selle eest, et mu juuksed tundusid üsna hirmutav.

Ta ei rääkinud kunagi oma keppivast lausest (märkus: ta on Manhattani värvihoidja) ja see ei olnud nii kaua, kuni minu 40 täidetav ema sõber mulle ütles: "Honey, teie juuksed näevad välja nagu sitta", et ma tulin pimedusest välja võtma, et tunnustada seda asjaolu, et I. on minu nooruse peamine. oli kiilas.

Võib-olla sellepärast ma andsin selle tüki kõigepealt kirjutamiseks. Kas D'Marge kontoris on kaunid juuksed? Kas nad ei kannata meessoost kiilaspäisust? Kas see on viis, kuidas armastatud meeskond soovitab juuksepistikut saada?

Kõik need küsimused tulid kiiresti meelde, kui nägin seda teemat minu postkastis. Igatahes, siin oleme. Ja kui ma istun siin, kui külm joonis läheb üle minu peaaegu kiilas peanaha, ma ei saa aidata, kuid ei tea, kas nüüd on aeg juuste pistikud.

Arvestades Final Plug

Lewis Hamilton on tänapäeva juuste siirdamise plakati laps

Ma ei saa valetada. Sõna "juukseklambrid" kannab minu arvates negatiivset häbimärgistust. See tuletab mulle meelde minu halvasti hoolitsetud Bronxi Larry David'i onu, kes suitsetab liiga palju sigarette oma päikesevalgunud plastist siseõuele. Ta on kandidaat juuste pistikute jaoks. mitte mina.

Sa armastad teda, kuid sa ei saa aidata, kui märkad, et 7 pealiskihiga juuksed, mis ei kattu poleeritud peanahka. Juukseklambrid. pistikud. gah. Sõnade sticklerina ei saa ma lihtsalt midagi ette tulla.

Kuid kui see esitatakse erinevates kontekstides, siis minu surnud folliikuleid ühendav idee ei tundu liiga kohutavalt. Ma teadsin, et kui ma peaksin selle mõttega edasi minema, pean ma nimetama oma alternatiivseid termineid, nagu "juuste siirdamise operatsioon" või "juuste taastamine". Lihtsalt palun, ärge andke mulle nimeks juuksed "pistik".

Protseduuride tundmine

Üks protseduuridest

Pärast seda, kui mul oli võimalus selle saavutamiseks jõuda, läksin ma oma vanaisa Tommy poole, kes teeb Long Islandil plastikaarsti. Ta ei tee spetsiaalselt juuste siirdamist, kuid ma teadsin, et tal oleks vajalik teave, kas ma sooviksin juuste elavnemist või mitte.

Seda on võimalik teha mitmel erineval moel, mis ei tundu üldse meeldivaks: "klapp-kirurgia", "kudede laiendamine", "peanaha vähendamine". mis tegelikult f * ck? Kuid see, mis tõeliselt resonuoja ja kõige sagedasem, oli juuste siirdamine, tehnika, millele lühidalt viidatakse.

Protsess on üsna lihtne. Keegi, kes pole mu sugulane, eemaldab doonorplatsilt väikesed lillate juuste tükid ja kasutab seda transplantaadina, mis implanteeritakse surnud tsoonis. See on kas see või ma valin juuste tätoveeringu peale oma kiilaspea. Minu keha on juba 25% kaetud tindiga - mul pole enam vaja, kui see pole tõeliselt kunstiteos, mida ma iga päev imetlen.

Minu surnud tsoon on Larry David'i stiili (tänan geneetikat), meessoost kiilaspäisus. Kuna mul on paks juuksed, mis katab mu ülejäänud peanaha, soovitas mu nõbu teha siirdamisoperatsioonile suurepärase kandidaadi.

Tal on kaaslased, kes seda teevad, ja ma läksin ette, et planeerida ühega neist konsultatsioone.

Teie ebakindlustest loobumine

Ewan McGregori juuste siirdamine

Kas ma tunnen ebaõiget või vähem mehelikku, sest ma tahan oma juukseid tagasi? Ei. Kas mul on piinlik öelda, et ma kaalutan juuksed plastikust kirurgiaga? Absoluutselt mitte. Ma ei usu, et poiss peaks eristuma, sest ta soovib uuesti juuste täielikku juukseid.

Ausalt öeldes on peamine põhjus, miks ma ei mõtle juuksepistikutele. Ma mõtlen, juuste taastamise kirurgia on sellepärast, et olen kasutanud oma kahe nädala pikkust buzzit. See töötab minu musta värvi, Doc Marteniga, kes talvel langeb ja tõuseb, samuti minu akromaatiline hall, ainulaadne ainult suve-kevadine stiil. Olen harjunud peaaegu kiilaspea hoolduse ja puhta välimusega.

Aga võib-olla on nüüd aeg stiili muutmiseks? Mitte minu riidedes, vaid mu juuudes. Kuigi ma ei kavatse Thorit enam välja näha, rohkem, sest olen veendunud, et ma ei suuda geneetiliselt suhelda, on koonustav kammimine koos räpaste ja pikkade kihtidega kena muutus, vastupidi, natuke aega.

Lühidalt öeldes, minu vastus on, jah, ma saan juuste siirdamise operatsiooni - ilma et oleks unest häbist, pahameelt või maskuliinist.

Ja ma jätan teile sinust välja, et te kuuleksite imestust.

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided