Milan Fashion Week 3. päev: Canali, Gucci, Brioni & Fendi

Anonim

Milano moenädalat katab D'Marge peatoimetaja Luc Wiesman, kes on praegu Milano linnas.

Disainerid, kes näitavad Milano moenädalat 3. päeval, saatsid 2016. aasta kevadsuuni suve kogumise kaudu tugeva sõnumi. Milline on 2015. aastal kleit nagu mees? Century-old fashion majad Etro ja Gucci juhatasid tänapäeva naiste suunas androgüünsete kangaste ja (aeg-ajalt) silueti, uue mehe seljas pitsid, liblikakunstnikud ja lillekaupadega siidist kummardunud pluusid.

Fendi leidis soolise keskmise maa koos läikivate, eksootiliste nahkade ja metallikatega, mis olid segatud õrnate teede ja jahtunud kostüümidega, samal ajal kui Brioni lõi hõbeda teravusega hõbetatud kostüümid, mis olid vöödega rõhutades vööd. Kuid just Itaalia meeste ikooni "Canali", kes teenisid päevase kõige kulumiskampaania koos peeneks lõigatud jakide, ülikondade ja ülerõivastega, kõik luksuslikult valmistatud, ohverdamata traditsioonilise meesterõivad.

Gucci

See oli pigem androgüünne kevadkogu hiljuti loodud loomingulise juhendaja Alessandro Michele jaoks Gucci jaoks. Rõivad ilmusid seitsmekümne viieteistkümnendat korda koos tikitud lindudega, liblikad ja lilled, mis olid segatud suede kärbitud kaevikutega, mis kitsendasid õlad ja tuli vööst.

Itaalia moemaja kirjeldas seda, et tema emotsionaalne versioon muutub eelmisele klaverisse, sportlikule stiilile eelmisel kevadel, et sellel aastal rohkem ujuvat väljanägemist kui "uut poeetilist horisonti." Raja väljapanek pole kunagi ilma ekstsentrikatsioonita. Ja me ennustame selle ajaga, kui see kollektsioon laseb salvestada, ei pruugi kõik õmblus- ja ülerõivaste puhul olla viga ja lillede kaunistused, mis luksuslikel meestel võimaldavad valida ja valida, mis eksperimente nad tahavad olla.

Canali

Disainer Andrea Pompilio Canali jaoks näitas mitut minimaalset, värviliselt blokeeritud välimust, mis jätsid detailidesse kõik luksus. Ulatult kantud, kahe nupuga ülikonnad puuvillast ja siidist kõnnitasid krokodillivaipadega ja suede portfellidega, kusjuures viimane viimistleti kontrastset värvi ribaga, mis vastasid neutraalsele tüvele.

Suede Harringtoni mantlid põsepunas, pruunikas ja rohelised tuletõrjevärvidega tundusid veelgi lõdvestunud kaelusega klahvpuksiiridega, mis pakkusid vabakvaliteedilist, nooruslikku serva. Kuid päästevärv oli siidist orgaanika kraavi kaunistes koos ajakohastatud suurte taskutustega - ideaalne suvepäevadel Canali linasest kipsistunud sinepis asuvates taimedes. Head reisi.

Fendi

Väärismetallid ja eksootilised nahad olid relvad, mida kasutatakse Fendi SS16 keerukate aluste kogumiseks. Silvia Venturini Fendi tõestanud, et isegi tee võib hea välja nägema, pahatahtlikest sünteetilisest materjalist või käsnkangast ja veidi üleregaroosist, riputada üle klassikaliste Bermuda lühikeste pükste, neopreenist jalgaratta ja laia jalaga pükste.

Kevadiste pastellide kiusatuse vältimiseks vaatas Fendi välja mustade, pruunide, bluiste ja aeg-ajalt punaste, ka tavaliste kulumistega, unikaalsete toonidega, mis olid looduslikult ühendatud läikivate nahkkattega autode ja ombre-kaanega jakidega tänava šikkade eest võitlemiseks; mis sobisid ainult klanitud (ja mõnikord ka cartoonish) nahktooted, et mudelid clutched maha raja.

Etro

Hõivatud spordialad ja minimalism, sel hooajal Etro rajal ei olnud ühtegi aktiivset vedelikku. Selle asemel võttis disainer Kean Etro ette meesteülekande abielu ja tavaliselt naiselikku valmistamist. Ehkki Burberry pole püsti särke, ei ole see nii võõras kui Eric - paisley trükitööstuse jakkardimustrite ja kitsaste lõngade loomine väikeste siluetikatena, kasutades mitmesuguseid tumedaid kollasi, pulbervintsi ja mitut pronks-y pruuni värvivarjundeid.

Etro peamised tükid olid kitsad püksid ja põlvega jakid sinises, uimastatavate ülikondade kõrval, mis töötati brändi allkirjades paisley või mikro-punktidena ja hõimuartist. Isegi särgid tundusid tekstiiliga, toretsevate kalaskaaladega printides, mis läksid uimastavalt üle läige, kärbitud püksid ja espadrillid.

Brioni

Veneetsia arhitekti Carlo Scarpa inspireeritud Brioni Brendan Mullane uuris sartoriali perimeetreid, kombineerides neid sobivate funktsioonidega. Teal-hued pintsakud ja jää-sinine ülikonnad tulevad metallist harjakindlate paneelidega, mis on mõeldud rafineeritud krõbedaks.

Siluetid olid teravad koos ülikondlikest jakkidest, mis olid valmistatud villast või nahast, kusjuures vööritel oli vööga vöö vöö nagu kraavi, löödud pehmed püksid. Tehase töötaja välimus tuli luksuslike ülikondlike jakkidega kaetud taskukujuliste esemetega, enne tehnoloogilist kangast nailonplaatides, mis olid valmistatud suuremahuliste langevarjuga parkide jaoks koos kapuutsiga, mis olid kihilised arukamate äritükkide osas. Võib-olla mehed hakkavad järgmisel tööl käima skydiving?

Milano moenädalast 3. päeval klõpsake slaidiseansi kaudu, et näidata esiletõstetud sündmusi?

1/45

Gucci

2/45

3/45

Huvitavad Artiklid

Vancouveri õlletehas: Perfect Vintage Modern Man-Loft

Gianluca Vacchi & Patrick Schwarzenegger on selle nädala parimad mehed

Milan Fashion Week Men näitab teile värskeimat viisi, kuidas kleiti suvel

Dwyane Wade näitab, kuidas oma Fanny Packi tõsta, vaata, 44 000 dollarit Rolexi