Michael B. Jordan näitab ära selle lihtsa riidekappi, mis võib oma kostüümi tõsta

Anonim

Sa arvad, et see läks hästi. Sa arvati, et see on reserveeritud vaatemängijate ja miljardäride ettevõtjate riidekappidele. Sa eksisid.

Michael B. Jordan kasutab oma viimast punase vaipade väljanägemist ülikondade meeste stiilide väljakuulutamiseks: kilpkonna kaelad on jälle lahedad. The Creed näitleja osales Fahrenheit 451 New Yorgi esietendusil öösel õlilõikes keskööl mereväes kolmeosalisel ülikonnal, kusjuures kleit särkide osa asendati lihtsa musta kilpkonna kaela.

Tulemus on super puhas ja minimalistlik ning see toimib sensatsiooniliselt Jordaania suuremahulise füüsikaga. Märkimisväärne on see, kui kerge on see, et mehed suudavad seda välimust kokku hoida, ilma et nad murduksid. Siin pole vajadust väljamõeldud sidemete, taskuplaatide või lipsukeste jaoks. Ainult konservatiivne ajanäitaja teeb koos paari poleeritud kleit kingad ja kenasti paigaldatud ülikond.

Michael B. Jordani jagatud postitus (@michaelbjordan) 19. jaanuaril 2018 kell 15:05 PST

Kui oled huvitatud sellest, kuidas kilpkonna kael tundub naha kujundamisel, andis Andrew Garfield eelmise aasta külma, et saavutada häid tulemusi kilpkonna kaelarihma kombinatsioonis.

Kas ka kilpkonna kael on hea? Veenduge, et see on ja te ei pea enam seda kartma. Nad alustatakse kõikjalt $ 25 kaudu ASOS-i vahendusel ja võivad minna kuni 2000 dollarini baller-kašmiiri jaoks, mis on MR-i jaoks. Porter.

1/3

2/3

3/3

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided