Memes lööb maha Stigma ümber psüühikahjustuse

Anonim

Memesid, mis inspireerivad eksistentsiaalset hirmu, võivad tunduda masendavana. Kuid nende laastav ausus tabab tegelikult vaimse tervise rääkimist ja aitab inimestel, kes võitlevad ärevuse, depressiooni ja sotsiaalse isoleerimisega, mõista: nad ei ole üksi.

Austraalia riikliku noortefondi peakorter Headspace leidis, et lähenemine vaimsele tervisele mittekliinilisel moel, "nagu mieede leidmine, mis kajastavad teie tundeid ja muret naljapildina", on häbimärgistamine, mis on seotud vaimse tervise probleemidega, eriti aastakümnete vahel. Kõigist patroniseeruvast stereotüübist kaugel, et "dank" mudetid on pahatahtlik jõud, mis võib kahjustada meie nõrkade vaimsete seisundite olemasolu, lahendab nende probleemidega poolkäike põske, mis muudab nende lihtsamaks.

"Kaks asja lihtsustavad rääkida keerulistest teemadest: huumor ja kaugus - omadused, mis mieemid loomulikult annavad, " ( Headspace ).

Nad võivad olla isegi paremad kui "tervist mõjutavad tegijad", kelle kallid inspireerivad hinnapakkumised muudavad meid ainult hullemaks, kui ei ole õnnelikud ja läikivad 24/7. Tegelikult arvab Austraalia psühholoog Brock Bastian, et häbimärgistamine negatiivsete emotsioonide seas on üks depressiooni peamistest põhjustest ja kui inimesed võiksid lihtsalt kokku leppida sellega, et see on täiesti normaalne, et igaüks nüüd ja ikka me mõistame), me kõik oleksime veelgi õnnelikumad.

Lola Tash ja Nicole Argiris (@ mytherapistsays) jagatud postitus 29. augustil 2018 kell 12:28 PDT

See idee viidi tõesti koju peakorteri uurimisse, kui üks vabatahtlikest näitas: "Mindide tegemine võimaldas mul arutleda oma kogemustega vaimuhaiguste või trauma mõjudena või isegi lihtsalt kaudsete elu osade ja iseendaga, mida tavaliselt ei kuvata kus ma ei olnud nii hirmul, et ma oleksin liiga intensiivne või raske. "

mida oled kutsunud närvideks, kutsun ma ootama, kogemata nägin asju nagu nad on

- nii kurb täna (@ sosadtoday) 25. juuni 2018

"Idee on selles, et kui inimesed satuvad olukorras, kus õnn on kõrgelt hinnatud, siis tekib see surve, mida nad peaksid sellisel viisil tundma õppima, " ütles Bastian Quartzile . Niisiis, kui me kogevad ebaõnnestumist, siis "meenutavad, miks (me) ei tunne end (me) arvame (me) peaksime tundma", veelgi halvendades meie meeleolu. Seepärast on parem otsida nägemuses tegelikkust (ja mudeleid).

Ma olen selle jamaga teinud.

Postitus, mida jagasid "Taskukohase hingamisteede näitus" (@ thetastelessgentlemen) 27. augustil 2018 kell 21.22 PDT

SEOTUD: Õlu on teile paremini kui eneseabi raamatuid, ütle puuviljad teadlastele

Huvitavad Artiklid

Smart Casual on ametlikult surnud - see on, kuidas kleiti kleidi koodi 2018. aastal

Miguel Angel Silvestre tõmbab ära minimaalse Smart Casual täiuslikult

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel