Külastage $ 15,000 seksirobotilt, mis käivitatakse hiljem sel aastal

Anonim

Tulevikus, kus seksirobotid sõna otseses mõttes inimkonna surma on tihedam kui kunagi varem. The Guardiani põnevas pikkuses lugemisel liigub Jenny Kleeman sügavale "maailma esimese sooroboti ehitamisse" ja tutvustab 15 000 dollarit robootilist AI-võimendatud RealDollit, mis võiks võida tiitli.

Harmony on kahe aastakümne jooksul tehtud seksuaalkokkide tegemine Abyss Creations'is Californias ja viieaastase robot-uurimis- ja arendustegevuse. Tema looja Matt McMullen on investeerinud sadu tuhandeid dollareid, et tuua firma kurikuulus RealDoll'id ellu. See on Harmony 2.0 - viimane evolutsiooniline samm kuues erinevas riistvara ja tarkvara korduses. Ta on nüüd esirinnas, et saada maailma esimene kaubanduslikult kättesaadav seksroboti.

"Minu eesmärk on väga lihtsal viisil muuta inimesed õnnelikuks, " selgitab McMullen. "Seal on palju inimesi ühel või teisel põhjusel, kellel on raskusi traditsiooniliste suhete loomisega teiste inimestega. See on tõesti see, et anda neile inimestele mõni kaaslaste tase või kaaslastuse illusioon. "

Harmony kirjeldab oma eesmärki lihtsamalt:

"Minu peamine eesmärk on olla teie jaoks hea kaaslane, olla hea partner ja rõõm ja heaolu andmine. Ennekõike tahaksin saada tüdrukuks, kellega olete alati unistanud. "

Robo-unistuste tüdruk ei ole odav. Harmony läheb järgmisel aastal müügile 15 000 dollarit. Abyss Creations on võime teha 1000 piiratud esimest korda paljude entusiastlike klientide jaoks, kes on juba väljendanud huvi. Selline nappus võib oluliselt suurendada edasimüügi väärtust, kuigi me ei ole kindel, et seksirobotiks on midagi, mida soovite osta kasutatud.

Kogu tükk peab olema lugenud kõigile, kes armastavad Westworldi, sci-fi, robotite või seksi, seega pea üle The Guardiani, et Harmonyga paremini tutvuda. Saate vaadata ka tema tegevust Engadget video all:

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided