McLaren vallandab oma kõige võimsama spordi-seeria mudeli 600LT-ga

Anonim

Nende vormel 1 kampaania võib nendel päevadel olla pimedas, kuid nende tootmine auto programm ei ole kindlasti nii. Üleöö McLaren tutvustas oma võimsamaid spordisündmuste mudelit 600LT-ga.

Wokingi ettevõtte viimane maanteelõikur põhineb olemasoleval 570S mudelil, mis näeb mitmeid jõuülekannete mudeleid teravamaks uuendusi. "LT" tähis on märkimisväärne, kuna see viitab "Pikk saba" monikerile, mida kasutati McLareni võidukas 1997. aasta Le Mani kambris F1 GTR-i "Long Tails".

600LT-l on võrreldes standardse 570S-i vendadega palju tahvelarvuteid. MSO süsinikkiust valiku täielik kataloog on varustatud 600LT-ga, mis suudab langetada 96 kg kuni 1247 kg. Sealt on auto varustatud 570S 3, 8-liitrise twin-turbo V8 mootori häälestatud versiooniga, mis nüüd arendab võimsust 441kW ja pöördemomenti 620Nm. Kasutatud gaasid väljastatakse läbi väga lahe vertikaalse väljalaskesüsteemi, mis on lühem ja äärmuslikum kui see, mida McLaren Senna näeb.

Tagumise tiibi keskosas on isegi soojuskaitse, et vältida selle tulekahju tekkimist, kui kuum heitgaas voolab selle ümber. See lühendatud väljalaskesüsteem võimaldab 600LT-l kandma agressiivsemat tagumist difuusorit, et tekitada suuremat jõuülekannet kiirusel.

Sealt saab kogu paketti rafineerida jäigemate mootori kinnitustega, ümbertöödeldud alumiiniumist vedrustuse, kleepuvate Pirelli rehvidega, kiirema roolirattaga ja suuremate piduritega, nimelt mõned. McLareni 600LT tootmine kestab vaid aasta oktoobrist, ilma et oleks uudiseid selle kohta, kuidas oma käsi kätte saada.

Viska ära piisavalt münte kuigi ja sa saad.

Huvitavad Artiklid

Kuidas kanda varrukaotsikut ja kus neid osta

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Zayn Malik, Chris Hemsworth & Brad Pitt

Jared Leto viimane moetüüp ei ole just see, mida ootate

Milan Fashion Week 2. päev: Versace, Neil Barrett & Marni