Inimene-Fringe on 90-ndatel trendil Awesomeness, siin on kuidas seda rockida

Anonim

Kakskümmend viis on kõik, mis on piiratud. Mõne kuu tagant on rabama jäänud meeste rätikud, rippumajad või näokardinad, mis on selle juuste suundumuseks oma harjutamise sõnavara lisamiseks.

Erinevad pehmendused. Peenikesed juuksed Lõika paksuselt paaritu täispikkuse väljanägemise jaoks. Täispüsiv? Aroomi lisab teie kruusele vajalikku katvust ja tasakaalustab selle põsepunasuse. Ükski teine ​​soeng ei mõjuta teie üldist välimust sama palju (välja arvatud pea pea täielikult raseerimisel), nii et iga inimene peab uurima ja täiustama jõudu.

Löömine mees-fringe alla

Viimase aasta jooksul on inimene, kes on piiratud, kogunud tohutut tulemust. Nii on ka tavapärasem lühike seljaosa ja lõigatud, mis näevad enamikku iirlasi, kes lahutavad oma juukseid küljele või tõmbavad taevasse.

Asi, mida meeles pidada, on see, et kummardused on suured ja iga mehe vahel ei ole kunagi sama. Kolm asja on arvestada: pikkus (pikk või lühike); maht (kõrge või tasane otsaotsaga); ja kuju (ümardatud või teravam). Ja sõltuvalt teie juuste enda tekstuurist, tihedusest ja looduslikust kukkumisest, asetatakse teie külg vastavalt.

Hoidke asjad lihtsaks, minge äärele, mis on lõigatud lühikesteks külgedeks. Saate muuta selliseid asju nagu juuste väljamõeldis (kui lühike on lõigu pea põhjas, enne kui see pikeneb ülaosas).

Mida madalam on fade, seda paremini piiridel. Ja siis sobitage see lühikese krooniga, mis on kihiline, et suurendada piirde pikkust. Raske on loodud ekstra nädala pikkusega, kuid erinevad pikkused peavad olema fikseeritult töödeldud, et anda sellele kuju ja keha. Ja see hõlmab mis tahes vihjeid taandava juuste sirgelt, ilma et õudused põletamine.

Kuidas stiiliks mees-fringe

Võtke puhumisviis ja puhastage juuksed kuivaks. Pintsli kasutamine annab teile ümaramaks, sujuvaks viimistluseks või laiade hammaste kampsuks, mis sobib ka juuste kuivatamisel loomulikus olekus. Ükskõik, mille valite, jääb sulle kena sära ja mõni vajalikul määral väiksematele osadele.

Seejärel kasutage vaha. See loob struktuuri ja määratluse, kõrvaldades paksu, hoides asju koos - kaua pärast, kui olete oma vannitoa peegli ohutusest lahkunud. Juuksevärvi jaoks on variandid läikivad või mattad. Ja valik on sinu. Kuid kasutage säästlikult vähem, on härra Greaseball.

Erinevate stiilide individuaalsed kiud on esmakordselt olemas ja kui on vaja rohkem, siis kasutage vihjeid keskendudes rohkem ülejäänud külgedele. Kuna juuksed on loomulikult läikivad, muudab teie rippuv matt suurepäraseks, et määratleda seda ülejäänud juustest.

Lärmakatete juuste jaoks puhuge kuivaks ja seejärel töötage välja tekstureerimismassiga. See loob liikumise, mahu ja natuke põrgatama.

1/30

2/30

3/30

Huvitavad Artiklid

Need lühikesed juuksed ja juukselõikused meestele toovad teid läbi hooaja

14 Naised, mida teie tüdruksõber ei kinnita Instagram'i järgimisel

Milan Fashion Week Men näitab teile värskeimat viisi, kuidas kleiti suvel

Ansel Elgort juhib meid, kuidas meestega jätkata graffitide printe