Madala spermaarvu võib lahendada rohkem õlu joomisega, uuringu tulemused leiavad

Anonim

Traditsiooniline viljakuse tarkus kipub keskenduma hästi tasakaalustatud harjutuste, rämpsude ja varajastele öödele. Mõned uuringud on isegi leidnud, et lapse intelligentsi võib positiivselt (või negatiivselt) mõjutada isa võimekuse tase. Mis on suurepärane; kuid pole lõbus. Nüüd aga on kõigil, kes sulle eelkäijatel esineb, on ettekääne õlle klapi tõsta või seitse kahte.

Miks? Hiljutise uuringu kohaselt oli mõõdukas alkoholisisaldus seotud suuremate spermakoguste, sperma kontsentratsiooni ja kogu spermatosoidide arvu vahel. Vastavalt Science Daily andmetele "323 mehe patsiendi uuringus oli 9, 6% erapooletuid, 30, 0% jõudis vähem kui 1-3, 30, 3% jõudis 4-7 ja 30, 0% jooki rohkem kui 8 alkoholiühikut nädalas. (1 ühik = 125 ml veini või 330 ml õlu või 30 ml alkoholi, kõik sisaldavad ligikaudu 12, 5 g etanooli). "

"Võrreldes meestega, kes joob vähem kui 1-3 ühikut nädalas, oli keskmine sperma maht 4-7 ühikut nädalas rühmas suurem, nagu ka kogu spermatosoidide arv. Samuti oli märkimisväärne seos sperma kontsentratsiooniga, U-kujulise suundumusega alkoholitarbimise rühmas, "lisas ta.

"Kuna annus teeb mürki, soovitatakse neid alkoholi piirata, kuid mitte vältida, " ütles dr Elena Ricci, juhtiv autor.

Madala spermatosoidide arvu osas olid leiud kooskõlas teiste uuringutega. Itaalias, kus uurimine toimus, on alkoholi tarvitamine tavaline, kuid tavaliselt on see piiratud väikestes kogustes, ja "See kehtib eelkõige meie viljatuse kliiniku kohta viitavatele meestele", ütles juhendaja Dr Elena Ricci Fondazione IRCCS Ca ' Granda Ospedale Maggiore Policlinico.

Nii et kui te plaanite laiendada oma poegade, ärge laske lahti kottidest lahti, aga ärge laske neil ka neisse panna. Euroopa stiil, loo ise, kordage pärast mind; mõõdukus ei ole räpane sõna.

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided