Koenigseggi Final Agera Supercars saavad Comic Book Hero nimed

Anonim

Kaasaegse superauto ajastu on jõudnud Rootsi autotootja, Koenigseggi juurde. Ei, nad ei salvesta kauplust, pigem lähevad nad oma legendaarse Agera liini kahe lõpliku väljaande mudeli juurde, tabanud koenigsegg Agera FE.

Tootja andis ka igaühele ainulaadse nime, mis on inspireeritud tänasest Marveli ja Star Warsi filmidest. Üks Agera on nimeks "Thor", samal ajal kui teist nimetatakse "Väderiks".

Igal mudelil on ainulaadsed märkused, mis kannavad neid kummituslikke nimesid, kus tavapärased märgid leitakse tavaliselt. Esteetilise puutega kaasneb suuremad tiivad, mis on paigaldatud eesmisele ja tagumisele küljele, samal ajal kui Thor saab F1-stiilis seljatuge. Väder vahepeal saab spetsiaalse tiivaga toetused aktiivse aero mehhanismi näitamiseks.

Mõlemad süsinikuosakesed saavad Thoriga selge viimistluse, millel on kaheosaline toon teemanthelbeosakestega, samal ajal kui Väder kannab kuldlehtede aktsentide kõrval teemanthelbeid. Mootori osakonda hooldatakse 1000 kW turbokompressoriga ühe V8-ga: 1.

Need arvud peaksid olema piisavad, et soojendada rahvahulka kuni Agera järeltulija ilmumiseni 2019. aasta Genfi autonäitusel. Ja võite kihla vedada, et auto näeb välja nagu välimine vend.

Huvitavad Artiklid

Vancouveri õlletehas: Perfect Vintage Modern Man-Loft

Gianluca Vacchi & Patrick Schwarzenegger on selle nädala parimad mehed

Milan Fashion Week Men näitab teile värskeimat viisi, kuidas kleiti suvel

Dwyane Wade näitab, kuidas oma Fanny Packi tõsta, vaata, 44 000 dollarit Rolexi