Kanye West oli mõeldamatu Louis Vuitton kosmeetikaga

Anonim

Helistage selle jumalatega. Helistage sellele moodi teedrajavates suundades. Ei ole mingit kahtlust, et Kanye West on just loonud oma reegli ülikondade kandmiseks sandaalidele - koti kleidi särk täies ulatuses.

UpscaleHype'i (@upscalehype) poolt jagatud postitus 18. augustil 2018 kell 19.23 PDT

Kuigi mõnedel inimestel võib olla raske mõelda, kuidas põrgulised sandaalid panid selle kõigepealt meeste rätikule, on õiglane märkida, et Jason Statham tegi seda esmakordselt aastal 2018, kui ta raputas oma punase vaiba esietenduseni Hiina, kus on sandaal ja ülikond kombinatsioonis. Stathami väljavaade tõi välja pingutuseta ja juhuslikult lahe, kuid Kanye kõige värskem pilk 2Chainzi Miami pulmadele tõi selle luksusliku tänavapildi mänguni.

Hr Kardashian kandis Virgil Ablohi esimeseks ülikonnaks Louis Vuittoni hooaja ühe kotiga. Mere-rohelises ansamblis on kujutatud LV-i allkirja motiiv, mis on kogu masti järgi surutrükitud, et muuta see peenelt väljanägemiseks kaugelt, kuid luksuslikum neist ühe lähedale. Kanye kõige julmam samm oli selle välimusega kleit särk välja jätmine. Selle asemel otsustas räppar valida kuldaheli ja kaks kergemat kuldset kaelakeedit.

Tema jalatsid? Yeezy hooaja muidugi kuue sandaalid sokkidega. Salvestage oma WTF-id hilisemaks aastaks, nagu me ennustame, tulevad veel koopia kassiruumid.

Side-märkus: kui soovite lähemale vaatama, on see ennekuulmatu, veenduge, et teie +1 kannab kleiti, mis sobib teie fluoriga G-Wageni jaoks. Sest Kardashian-West.

UpscaleHype'iga jagatud postitus (@upscalehype) 19. augustil 2018 kell 10:59 PDT

1/4

Pilt: lihtsalt Jared

2/4

Pilt: lihtsalt Jared

3/4

Pilt: lihtsalt Jared

Huvitavad Artiklid

Smart Casual on ametlikult surnud - see on, kuidas kleiti kleidi koodi 2018. aastal

Miguel Angel Silvestre tõmbab ära minimaalse Smart Casual täiuslikult

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel