Justin Therouxi relvad on liiga toredad tema tuntud Rolex Watch'ile

Anonim

Helistage selle esimese maailma probleemidele. Helistage sellele relvade võidujooksuks. Helista see ebaseadusliku püssiülekandeks. Tõde on see, et Justin Theroux läheb hästi ära ja tema vintage kuld Rolexi kellaga ei suuda enam hakkama saada.

USA näitleja ja ühekordne Jennifer Anistoni abikaasa nägid hiljuti New Yorgi ringi oma allkirjaga kullatud jalgrattaga. Kuid see aeg oli erinev. Theroux jooksis sujuvalt sujuvalt sujuvalt sujuvalt püstiasendisse, mis koosnes varrukas olevast Newporti särgist, varustatud valge denimiga, suede-saapadest ja Wu-Tangi veoauto korkist.

Näituse täht oli küll tema 1971. aasta 18K kuldmünt Rolex Oyster Perpetual Submariner Date, mis võtsid kõik uued puidupalgad välja. Kell ise ei ole Rolexi maailmas midagi astronoomilist - see on umbes 30 000 dollarit - 40 000 dollarit -, kuid on hea näha, et Rolexi kanda on kallis.

Pilt: Nick Sullivan / Esquire

Ainus takistus Theroux jääb allapoole, kui raja on, kas tema lihased koguvad rohkem tähelepanu kui randmekompvekid. Anname teile selle, et otsustate.

Nüüd saame pakkuda teile võimalust Therouxi relvade näitamiseks tänu Ameerika meeste tervise headel inimestel.

Vastavalt trenni väljaandele, kes küsitlesid Therouxi isikliku treeneriga selle aasta juunis, pole saladusi - lihtsalt klassikalisi massaažiõppe harjutusi.

"Me järgime põhitõdesid, " ütles ajakirjale tema treener Rob Piela. Kuid oota, seal on rohkem. Ilmnes, et Theroux töötab välja viis päeva nädalas, kusjuures enamik istungeid käivitub 40 minutit poksikoolitusega, enne kui nad lõppevad 20 minutiga massi ruumis, kus ta töötab oma abs, kas ahelad või surmaajad.

Siin on täielik meestele mõeldud Justin Theroux'i treeningprogramm.

Abs Blaster

Kasutades 3 komplekti iga harjutust, jäädes komplektide vahele 30 kuni 45 sekundit.

1) rippuv jalg-tõstmine: hõõruge käepidemega käepideme abil. Hoidke oma jalad sirged, tõsta need nii kõrgele kui võimalik, seejärel langetage neid. See on 1 esindaja; tehke 20 kuni 40.

2) Lülita seade üles: asetage püstilt püsti, oma jalad kindlalt ankurdades, hoides oma rindkerega kaalplaati . (Theroux kasutab 25- ja 45-naelset plaati, kuid peaksite alustama 10-pounderiga.) Pingutage abs ja tõsta oma torso; nagu teete, tõsta plaat üle oma pea. Langetage aeglaselt tagasi algasendisse. See on 1 esindaja; tehke 20 kuni 40.

3) Kaabli krambid: ühendage köisikinnitus keskmise raskusega kaabli masinaga ja põlvitades selle kõrval. Haarake köis ja langetage see nii, et selle käepidemed on teie kõrvade lähedal. See on algus. Liigutamata oma puusi, sõlmige oma abs; proovige põlvedele puutuda oma küünarnukid. Tagasi algusesse. See on 1 esindaja; tehke 20 kuni 40.

4) Jalgratta krambid: Alustage selja taga, pea peas, jalad maapinnast ja põlved ja puusad, mis on painutatud 90 kraadi juures. Vajutage oma alaosa maha. Tooge vasak põlv suunas rinnale; puudutage oma parema küünarnuki põlve. Tagasi algusesse; korrata teisel pool. See on 1 esindaja; tehke 20 kuni 40.

Tugevus

Tehke iga käiguga 8-12 repi; lahing läbi 2 kuni 3 vooru. Jalutuskäik vahepeal vajab, kuid püüa seda lühidalt hoida.

Squat> Deadlift> Tõstmine> Pushup> Õla külgmine tõsta> Hübriid biceps curl> Triceps kaabli käivitumine

1/2

2/2

3/2

Huvitavad Artiklid

Smart Casual on ametlikult surnud - see on, kuidas kleiti kleidi koodi 2018. aastal

Miguel Angel Silvestre tõmbab ära minimaalse Smart Casual täiuslikult

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel