John Legend tõmbab tagasi kihile ja teeb selle pahatahtlikumaks

Anonim

Pikemat aega ei olnud meeste garderoobis läikivaid riideid. Kahepoolse 70-ndate ja 80ndate algupäraste mood sündmustega seonduvate küsitavate konnotatsioonide puhul oli tegemist tavaliselt kivide tähtede, kuulsuste ja nendega seotud rühmitustega.

Enam mitte. John Legend sai uue meeste põllukultuuri osaks, kes nüüd on oma riidekapidena peegeldanud läikivat värvitooni - ja reegleid pole. Pommitaja jakidest kuni smokingu juurde läheb läikiv viimistlus kõige populaarsematele meesterõivaste tükkidele.

Täpsemalt, need tükid võivad vaevata võtta meest ametlikest kokteilide üritustest kuni sõpradega pärast töötamist jookide saamiseni.

Ära usu meid? Vaata galeriid, et näha, kuidas mõned tänapäeva kõige paremini riietatud mehed nagu Donald Glover, David Beckham ja Henry Golding puhastavad sära lahingus.

1/5

John Legend

Legend kerkib lillega tikandiga pearlescent sheen pomber jacket, et anda välja pilt natuke pop läbi detailid.

2/5

Henry Golding

Ta on praegu kõigil huultel mees ja arvas, et see on Crazy Rich Asiani esietendus. Henry Golding astus välja lillakas hein suitsu, lisades selle lisavarustuse prestiiži oma garderoobi.

3/5

Donald Glover

Kui Donald Glover ei röövita laval jalgadega, puhastatakse ta sellises ere numbris nagu see oranž hõbe ülikond. Tähelepanu-haaramine on alahindamine.

Huvitavad Artiklid

Kuidas kleepida Londoneriks

Abbey Road Special: Range Rover NW8 Limited Edition

Instagram Urban Explorers

Erik Tranberg Fotograafia [NSFW]