Mul oli lihtsalt minu suurim WTF-i kohvi hetk, mis muutis kõike seda, kuidas seda joomin

Anonim

Nagu te ilusalt naeratate oma ilusas baristuses, on täpne kohvipuu, mille teie latte on maetud, ilmselt teile tundmatu. Kui hakkate oma hommikul valmistama, mõeldakse tõenäoliselt rohkem kui "Mmm.life-blood" või "This smells good", mitte "Kas ma olen siin õigeid maitseprofiile sobitanud?" "

Mis on õiglane. Kohv haarab meeli, kuid see on masinast lahti tulnud (või teie hipstarista pookimine). Nagu näitasime Nespresso hiljutises Master Origin Dinner'is, võib see alati parandada.

Nespresso värskeimate teoste avamine meid koguti Etioopiasse meelepärase teekonnani Indoneesiast. See on see, mida me õppisime.

Kahekordse laske saamine ei ole ainus viis oma Latte tugevamaks muutmiseks

See võib võtta aasta või see võib võtta vaid kuu aega, kuid mingil hetkel teie standard latte ei kavatse seda enam lõigata. Mis algas nii ilusast melonikast nagu mõrud ja kreem, just nüüd maitseb see nagu piima. Bland, inspidid, lehma sokid. Vastasmõju puudub. Kohv on kauge mälu. Kuid teie Itaalia kaaslaste espresso on endiselt samm liiga kaugel.

Mida sa siis teed? Sa hakkad oma barista'le ütlema: "Tee see tugevaks", püüdes mitte tulla välja nagu jube narkootiline sõltlane. Hoolimata ennast muutute üha enam konksuks ja enne, kui teate seda, saate raputada, kui te ei lase siirupil vähemalt kaks korda enne 10:00.

Õnneks ei pea see olema nii. Nespresso kohvihajastele teadlastele leiame, et mõned kohviliigid, sõltuvalt sellest, kus nad kasvavad ja kuidas neid ravitakse, lõigavad piima paremini kui teised. Nii et kui teie üksikutest lamedat valget ei tee seda enam teie jaoks, ärge lihtsalt hüpata kahekordse laskekatsega, mis koosneb erinevatest oadest ja röstidest.

Nespresso Masteri päritolu Indoneesiast on suurepärane näide intensiivsest, "looduslikult aromaatsest" kohvist koos "rikkaliku sametse tekstuuriga", mis lõikab piima nagu nuga läbi mikrolainetega või. Miks mitte anda seda?

Mitte kõik espressid on teravad ja kibedad

Kui sulle meeldib end kohviteenust pidada, aga kui tegemist on espressotest ja pikadest mustadest, ärge muretsege: on lahendus. Hankige oma käed Etioopias Nespresso Master Originaalist, õrnalt, küpsetult aromaatselt, hõlpsalt keelt pruulima, et isegi latte guzzlers nautida soolo. Boonus: rikas ja soe märkus puuviljahuku ja oranži õitega lillede kohta. Pärast seda maitsmist ei taha enam kunagi oma piima kohvi rikkuda.

Hea kohv teeb sulle hauaks

Surf jibber kõrvale (frooothin 'rinnahoidja), see on 100% tõsi, et kui te kasutate prantsuse Press või Moka Pot, iga kohvi väärt teie aega on pehme kiht vaht. Eranditeta. Vedel velvet või gtfo.

"Hea kohvi tõend on kõik vaht."

Hea kohvioad loob täiusliku kreemi - allanipunase värvusega vahu, mis asetseb espresso äsja tõmmatud lasuga. Selle kreemi olemasolu näitab kvaliteetset, jahvatatud kohvi ja kogenud barista. Samuti aitab see anda oma kohvi täiuslikuma maitse ja pikema järelmaitsega kui tilguti kohvi.

Kui teie kohvil pole kreemit, on kõik võimalused, et oad pole hermeetilises mahutis säilitatud, neid ei olnud alustamiseks värsked või ekstraheeritud liiga kiiresti.

Lõhnav see teeb paremaks

Me teame, et sa tead. Kuid meie hiljuti kohvi maitsmiskogemus on inspireerinud meid põhjalikult muutma põrgu meie järgmisest espressost. Sa oleksid üllatunud, kui palju rohkem nina-maitset langeb oma machiato mikro-vaht ja espresso-kreem.

Kohv läheb hästi koos Bolognesega

Piserdage mõnevõrra värskelt jahvatatud kohviuba üle Nonna enda või krõbe peeneks röstitud espressoga. Kui teie partner / perekond / sõbrad kutsuvad teid toiduvalmistamise ülesandeid üle võtma, siis ei ütle enam, et me ei hoiatanud teid. Tutvu retseptiga siin. Oh ja kui mittekohavett joob olulist teist, ei meeldi šokolaad, see võiks olla parem moodus, kuidas oma maitsestruktuure hoogustada, kui Mochas.

Huvitavad Artiklid

Smart Casual on ametlikult surnud - see on, kuidas kleiti kleidi koodi 2018. aastal

Miguel Angel Silvestre tõmbab ära minimaalse Smart Casual täiuslikult

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel