Kuidas reisida sõpradega ja mitte lõpetada üksteise tapmine

Anonim

Arthur on närviväljak. Barney saab auto haigeks. Calvin on vali sööja. Danny on kontrolli friik. Ed on odavlinn. Fabio ei saa oma telefoni oma telefoni hoida kauem kui 5 minutit ja Gus on MIA-st alates saabumisest. Sa oled peaaegu päev oma reisi ja juba peate puhkust puhkama. Võibolla on Contiki oleks olnud parem mõte.

Nagu märkis Mark Twain: "Puudub kindlam viis teada saada, kas teile meeldivad inimesed või vihkad neid, kui nendega koos reisida." Pühapäev koos oma kaaslastega võib olla eepiline kogemus, mis on täis üks kord elus mälestusi - või kallis nalja, vaenulikkuse ja subtwiibitud bitchingu surmamäng.

Kuid hoolimata ilmsetest riskidest võite saada piisavalt õlut ja peaaegu paratamatu, et keegi soovitab bändi tagasi jõudmiseks kokku saama, et kõik osakonnad lõpetada. Enne oma seiklusjõuga seiklust alustamist peate siinkohal teadma, et teie meelerahu ja sõprussuhteid ei kahjustataks.

Vali targalt targalt

Hoidke vale ettevõte ja teie grupipuhkus on enne selle algust lõppenud. Iga kandidaati tuleb hinnata mitte ainult selle põhjal, kui hästi nad teiega koos lähevad, vaid ka sellest, kui hästi nad saavad silma ülejäänud meeskonnaga. Eesmärgiks on meeskonna kokkupanek koos sarnaste või vähemalt üksteist täiendavate huvide, energia tasemete, reisikogemuste, eelarvete, harjumuste, suhtlusstiilide ja sotsiaalsete oskustega. Kui sa armastad hilisõhtust ja basseini lounging, siis ei pruugi te soovite reisida oma ellujäänud backpackeri sõbraga. Ka ettevaatlik: High-Maintenance Henry, Penny-Pinching Pete, Sloppy Drunk Dennis ja Socially Awkward Ivan.

Määrake selged ootused

Kui olete kokku leppinud Mürgistuses, veenduge, et kõik oleksid põhiomadustega ühes lehes. Ainult sellepärast, et te kõik tahate minna Tai juurde, ei tähenda, et tahaksite sama asja sellest välja võtta. Kui üks inimene mõtleb rannas, teine ​​on tempel, ja kolmas on täispikkuses, on konflikt ees. Samuti käivad lahingud, kui üks inimene ootab 5-tärni puhkust ja teisel on ainult hostel eelarve. Enne ümbersuunamist peavad kõik arvestama oma eesmärkide, ootuste ja reisi stiilidega ning ehitama karmi marsruuti, enne kui nad saavad startida.

Planeerida rada

Kui reisite pakettreisi osana, lootke aega raiskama, mida teha. Te kaotate väärtuslikke minuteid, arutades metroode, taksode ja turismiettevõtete eeliseid ja kohalikke levialasid. Minimeerige need hetked, koostades plaani, mis kaotab vajaduse suvalise suuremahulise otsustusprotsessi järele. Anna kõigile võimalus anda oma panus. Seejärel korraldage teekond, lisades võimalikult palju taotlusi, ühendades samasugused või mugavalt asuvad tegevused ja proovige mõnda asjad, mis on kõigile kõik uued.

Tee organiseerimine lihtsaks

Te olete teoreetiliselt samal lehel, nüüd tee seda sõna otseses mõttes. Korraldage seiklus üksikasjad nii, et see oleks kõigile osapooltele juurdepääsetav ja arusaadav. Kasutage Google'i dokumente ja arvutustabeleid, et jagada marsruute, eelarveid, telefoninumbreid, pakkimisnimekirju jne. Jagage tegevuste kavandamiseks jagatud kalendrit. Kasutage privaatset Facebooki gruppi või sündmust, et koondada kõik sidepidamised. Laadige alla selline rakendus nagu TripIt, et kõik oma reisiplaanid paigutada ühes kohas.

Rahakõned (need on)

Raha muudab maailma minema, kuid kui te lähete üle kogu maailma, võib see olla tõsine väidetav põhjus. Rääkige reisikuludest ettepoole, sest see võib olla mõne inimese jaoks lahendustakistus, ja kõige tundlikumate teemadega tegeletakse kõige paremini enne starti. Reisifondi loomine jagatud kulude pankrotti sobib mõne rühma jaoks hästi, teised eelistavad kõigi kulude eest eraldi tasuda. Ja see on vaid kaks paljudest, paljudest elujõulise rühma reisifinantseerimisega seotud muudatustest. Teie läbisõit võib varieeruda, kuid need asjad on kindlad: pole väärt seda fikseerida paaril dollaril siin ja seal ja ainus vastus, mis on tegelikult vale, on "Eh, me selgitame seda hiljem hiljem".

Pro nõuannet: kui teie meeskond on piisavalt suur, otsige tegevust ja vaatamisväärsusi puudutavaid grupierandusi. Reiside planeerimise teenus võib olla kõige paremini varustatud, et aidata teil ja teie roving hord saab ära oma grupi staatust.

Jagada ja vallutada

Mängi oma tugevaid külgi. Igale rühma liikmele määratakse roll, mis põhineb nende huvidel ja oskustel. Tehke grupijuhiks kõige õiglasem ja otsustav inimene. Tee Bourdaini sõpradele reisi kokk. Asetage obsessiiv korraldaja, kes vastutab teadusuuringute ja ajakavade eest. Teised liikmed võivad olla resident fotograaf, draiver, raamatupidaja, keeleekspert, weather tracker, majutus leidja või GPS navigaator. Keegi ei meeldi kontrolli friik, ja tuginedes ühele isikule, et kõik planeerimine ja broneerimine on kindel viis luua pahameelt suhetes.

$config[ads_text5] not found

Ole nõus pakendaja

Siin on peamine sõna "kerge". Ärge olgu sitapea, kes veedaks umbes poole oma varast, hoides gruppi üles pagasi nõudes ja pitsides sobivust iga kord, kui tekib ootamatu trepp. Pakkige, mis on vajalik, et mitte kõigis asjadega ressursse äravoolust välja jätta ja ülejäänud kodust lahkuda. Otsustage enne tähtaega, kas kõik kontrollite kotid või kasutate rangelt ülekandeid, ning teatud püügivahendite jaoks, mida saab jagada, looge koostööpakettide nimekiri, et vältida topeltkohtade kartustamist, mida te ei vaja.

Korralda majutuskohti

Ole oma elukoha valikutes äärmiselt läbimõeldud. Kas on piisavalt magamistuba? Mis suurused on voodid? Kes saab kapten? Kas snööril on toakaaslane? Kas on piisavalt ruumi? Kui palju vannitoas on vaja igaühe hommikust dušši mahutada? Ühine eluruum võib tunduda tagasipöördumisega teie kolledži õhtusöömaaegsele hiilgavale päevale või vanglakaristusele ilma vabastamiseta. Vestlege enne seda, kui grupile on kõige tähtsam: säästa raha bunking üles või pisut, et on rohkem ruumi.

Mine vooluga kaasa

Harjuta kannatlikkust, suhtlemist ja kompromissi. Tea, et te ei näe ega tee kõike oma loendis (selle kohta ka teie sõbrad ei saa). Mõned päevad võite õhtusöögi eest tasuda rohkem kui õiglane osa. Mõne päeva pärast võite hiljaks jääda, sest keegi vajas vannituppa. Mõned päevad peate võib-olla võtma keskmist istet või põhjakotti. Tehke rahu sellega. Pidage meeles, et vastutasuks väikese andmise eest võite jagada uskumatut kogemust oma lemmik inimestega planeedil.

$config[ads_text6] not found

Suhelda

Mõnikord voog lihtsalt ei voolu. Kui see juhtub, kõnelege enne, kui probleemil on võimalus süveneda ja intensiivistada. Selline asi on liiga ettevaatlik, kui see tähendab kasvavat pahameelt. Te ei saa midagi ette võtta. Küsige probleeme, kui need tekivad, enne, kui liigne pinge tekib ja keegi viskab välja.

Puhka

Liiga palju ühist on katastroofi retsept. Lihtsaim viis harmooniliselt reisimiseks on osa ettevõttest natuke, andes inimestele aega laadimiseks ja huvide uurimiseks, mida grupp ei jaga. Tee oma plaanist osa vabadest tundidest, ehk isegi kogu päeva või kaks sõiduplaani, et seda eraldi kasutada. Keegi võib tulla järgmise suure grupi seiklusse tagasi.

Ärge:

Ole liiga ambitsioonikas. Unusta planeerimise seisakuid. Tehke otsuseid, kui olete väsinud, näljane või rõhutate. Kuluta liiga palju aega ekraanile. Hakka otsustusvõimet, kui reisi surve avaldab kõige imelikumaid ja halvimaid oma sõpradega. Maim kedagi pettumusest.

SEOTUD: soolo reisivate meeste tippkohtumised

Huvitavad Artiklid

Smart Casual on ametlikult surnud - see on, kuidas kleiti kleidi koodi 2018. aastal

Miguel Angel Silvestre tõmbab ära minimaalse Smart Casual täiuslikult

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel