Kuidas kaljukübetükke (ja oma klassi tänavaid)

Anonim

Kanye West'i, linnakeskkonna stiilide ja luksuslike rock 'n' rullide poolt tuntuks tunnistatud, on õngejadad meeste jaoks väga mugavad ja elegantsed ilme.

See on ametlikult tehtud tänavale, kus on New Yorgi b- ballerid, londonlased ja bien stiilid Pariisis. Ja rohkem fash-ed up kuulsusi nagu Russell Westbrook ja Lenny Kravitz lähevad kaua.

Kas sobimatu stiil on teie asi või mitte, on õngejadad siin, et jääda sel hooajal ja väidavad teadmatust - pikka aega, on lihtsalt vale. Selle hooaja peamiste õngepüügiga kaubamärkide slaidiseansi klõpsamine aitame enne, kui läheme ettevõttele sügavale.

Lõhkudes selle alla

Pikisuunaline suundumus - hoolimata oma lõdvestunud, vahva välimusega - on mõned reeglid. Mõelge minimaalsele. See tähendab, et värve jääb neutraalseks (must, valge, merevägi, hall, roheline, pruun jne). Mustvalged toonid tunduvad šikkad, nagu ka värvide blokeerimine, minimaalsete prindidega.

Õngejadad on kõike oma keha ülemise osa paksustamise ja pikendamise kohta. Lühikese poisi jaoks hoidke õngejoone lõigatud riivet, nii et pikkus ei võtaks teid alla. Ja see katsetab aktiivseid riideid nagu nailon, satiinid ja neopreen, aga ka lahedamad linased ja puuvill. Erinev värv, tekstuur ja kontrastsus on õngejada sügav. Lugege põhjaõngejoonte tükki.

T-särk

T-särk on kõige tavalisem mood, mida härrasmehed omavad. Nüüd kandis, eks? Pikiliini suundumuse tõttu on olemas mõned erinevad sortid. Esimene on "skater"; tunnustatud selle lahtiseks, vabalt voolavaks sobivaks. Suurepärane liikumiseks ja aktiivse naise jaoks on särk mõnikord varrukateta. "Boxed" on rohkem kujundatud ja struktureeritud ja ideaalsed kihistamiseks; samas kui "suuremahuline" on klassikaliselt lai ja ruudukujuline, nii et see langeb vabalt üle paari kõva põhja.

Nüüd vali oma põhja. Puuvillase viltuse all lõigatud riidetükid loovad nutikama välimuse ja sokkivate Derbies'ega, samas kui pehmed teksased, nahkbiker ja neoon-tossud pakuvad rohkem roktsaari-linnaosastust.

Kududa

Õngejada kududa saab kahte sorti: kardigan ja kampsun. Tüüpilised gabariidide ja kanga sordid kehtivad õngejada puhul; kuigi trahvi mõõdetavad kudumid kipuvad paremini töötama, lähevad silueti kergusega. Mõlemad peaksid olema struktureerimata ja lahtised pingevaba vibe jaoks.

Kardigan tuleks kanda avatuna (vältimaks villase kleidi väljanägemist), varrukad on lahjad ja asetsevad õlgade ja rindkere suhteliselt paigal. Pikkus ei tohiks ületada ka keskmise reide. Ja kanda seda üle õhukese sobiva denimiga ja lõdvestunud sobiva kaela tee, et rõhutada avatust.

Sviiter peab jääma kaela ümber (mitte midagi "V'-ed") ja käsitsi kinnitatud randmed annavad võidusõidukile veel pikemas perspektiivis stiilis kuju. Kandke klassikalisi skinnisid, et tänavale kulunud vibe või chino'id paremini meeldejääv, arukas juhuslik ilme. Kõigil kihtidel peaks olema kerge, et vältida kudumise suurt hulka.

Särk

Pikivõnga särgi särk on saadaval kahes stiilis: vanaisa või mandariini kaelarihm ja tüüpiline kollane särk. Need sobivad suurepäraselt kohandatud tüki tegemiseks tänava väljanägemisele, eriti juhusliku ööaja varustuse jaoks. Hoidke õlad ja käsivarreid nagu torsas sellel natuke lisaruumi - aga mitte kasti.

Pikkus peab ulatuma mitte rohkem kui pool reisi alla (seda pikem on rohkem risuke), ja te ei tohiks kunagi kinni õngejada stiilis, sest see on mõeldud kõigile riputamiseks. Ja särk sobib kõige paremini, kui nupud on kinnitatud täiesti üles, kaasas kaela. Kunagi ära kandke lipsu.

Suvel paarist särki kergete puuvillakkide või lõuendpükstega kärbitud jaapani-fit; kuigi talvel ei tunne end kihina külmakahjuna: lisage pealmine karvkate ja tumedad denimid õhukeses vormis, et see vastaks ilmastikukindlusele.

Pommitaja

Kõige sagedasem õngepüügi ülerõivaste vorm on pommitajakke. Kuigi pikkus võib varieeruda, alates vööst peaaegu põlve pikkuseni, tuleb pommitajale läheneda samamoodi nagu tavaline pommitaja. Nahast või džinnist kontrastsed varrukad on tohutu suundumusega, lisades esteetilisi sääreosasid.

See sobib suurepäraselt teesid, nööpnõelad ja džemprid, mis ühendavad seda jahedate tossudega. Ja selle pikkus tähendab, et pommitaja võib asendada Maci või kaeviku, et leida kaasaegse klassikalise pealiskihi. Lihtsalt ära kandke seda beebi kontorit.

Klõpsake selle hooaja peamiste õngejadade kaubamärgi slaidiseansil.

1/7

Saint Laurent

Legend Hedi Slimane ootab piki õngejadasid ja graanje tartan prantseerib seda hooaega Saint Laurent'ile.

2/7

Y-3

Adidas X Yohji Yamamoto partnerlus pakub Jaapani spordi tüüpi õngejadasid.

3/7

Ann Demeulemeester

Pikk ja lahja on Ann Demeulesmeesteri olemus. Brändi ujukus lisab pikkade liinide suundumust.

Huvitavad Artiklid

Kuidas kleepida Londoneriks

Abbey Road Special: Range Rover NW8 Limited Edition

Instagram Urban Explorers

Erik Tranberg Fotograafia [NSFW]