Kuidas täiuslikuks teie mehelik nägemine rohuga

Anonim

Enne hipsteriharude ja ebakorrapäraste varrukatete täideviimist, mis tähistavad oma meheüldse saabumist, oli tavaline vana liivakivi.

See lühike näo juuksed, mis ilmus täiesti vahel "Ma olen olnud rohkem kui 20 tundi" ja "Emme, wow! Ma olen nüüd tõeline mees "on olnud ja jääb maailma kõigi meeste jaoks kesksemaks, kes soovivad kergekäelise väljanägemise juhtida natuke klassikalise piiranguga.

Koos ikkikohaste meeste lõputu joontega, kes on meeleheitnud mineviku välimust ja jätkavad seda täna, on õigeaegselt andnud sulle suurepärase vallatu juhendi, mille abil saaksite ise oma luust.

Puhas habras ja küürus on väljas, mehelikkus on sees. Kasva ja vaata.

Tõste eelised

Esimene samm tapjapõhja jaoks on täielikult ema loodus. Kui teid ei õnnistata näo folliikulite arvukusega, siis võtab see teiega veidi rohkem aega. Keeleosas võib stiilitud küünla kiigist oluliselt parandada näo tunnuseid (või nende puudumist), rõhutades inimese näo jooni.

Pole midagi muud Ei ole probleeme. Stikeldur aitab tagada, et on vaja palju "serva", et tuua esile oma näo ees olevad piirkonnad. See lihtne pehmendamise häkkimine võib töötada ka suuremate meeste jaoks, kellel sageli on nende kaela pealmine lõikus. Pisut võib siin minna natuke.

5-tunnise varju omamine

Kui teie habeme pikkus on umbes 2-3 mm, haarake reguleeritavat kaitseriba, mille abil saab eelnevalt seadistatud raseerimis sügavust reguleerida. Kui te olete vana kooli, teevad ka tööriistaga lühikese valvuriga lõikurid.

Veenduge, et kui te olete kärpimine, teete mitu passi, kontrollides peegli mis tahes vahele jäänud laigude puhul - kaela, põsed, lõug ja kõrvad. Me ei saa seda piisavalt rõhutada, kuna see on keegi, kes lahkub avalikult 3/4 kuubikutega raseeritud näol.

Kui olete üldise trimmiga rahul, peske oma nägu lõigatud juuste eemaldamiseks ja kuivatage rätikuga. Järgmisena kasutage oma vuntside otste puhastamiseks käepidemega kääride paarit, mida tavaliselt trimmeriga raske saada.

See kehtib ka teie Adami õuna kohta, mida trimmer lõikab ebaühtlaselt. Samuti tuleks eemaldada käärid või trimmer ilma valveta ka muude kihtidega. Need on kõige paremini nähtavad korraliku vannitoa valgustusena.

Sõltuvalt teie kasvukiirusest on enamiku meeste puhul tavaliselt tavaline kammimata lõikus iga 2-4 päeva järel. Jäta see endiselt ja võite hakata tegelema halva territooriumiga.

Nahahooldus Facial Hair

Sa oleksid üllatunud, kuid paljud mehed tõesti hakkavad välja tõmbama, kuna nahaärritused tekivad regulaarselt puhta raseerimisega habras. Iga kord, kui mees puhas raseb, purustab ta põhiliselt karvadest õhuke kiht nahka, nii et korduv raseerimine võib olla kuiv ja kahjulik.

See kehtib eriti siis, kui te ei lase nahal noorendada enne järgmise raseerimist.

Täiusliku liiva läbimisel võib olla sarnane mõju, kuid vähemal määral. Sel põhjusel soovitame kasutada ka teie habeme trimmeri järgi head niisutajat. Kaubamärgid nagu MILK, Lab Series ja Bull Koer pakuvad täiuslikku kaaslast, mis aitavad teie nahal terveks, kui hakkate silerinnast välja nägema.

Going Rugged

Nii palju kui me toetame karmi välimust, ei ole see kõigile. Kolm põhjust, miks mees peaks oma kassi kasvama, on:

  1. Vältige lapsega nägemist
  2. Ravi ajal tundlikuks nahaks
  3. Halda ja puhta raseerimise vahelise väljanägemise järgi

Üks määrav tegur selle kohta, miks te ei tohiks hakata kasvatama, on üsna ilmne - lihtsalt ei saa. Nagu juba mainitud, õnnistatakse ainult mõnda meest, kellel on isegi näo juuste kasv, nii et need, kellel pole seda, hoiavad seda puhtana. Teie potentsiaalsele kuupäevale ei ole midagi jube, kui tuulepuhmipuu, mille nad kunagi lähedale ei lase, - see tähendab ka mitte suudlevaid suudlejaid.

Selle säilitamine on üsna lihtne, ma leidsin, aga kui sa oled laiskam kui mina, siis ärge pingutage nägemist. See võtab mõned TLC-d iga paari päeva tagant ja kui sa oled etteantud tüüpi, siis näete, et sa ei ela silla juures mingil ajal.

Hämaras tark mees ütleb.

Nii et selle nõuande abil jätame teid oma habe trimmeridesse ja meie inspiratsiooni galeriisse. Gandhi ütles kord: "Kui sa saad seda kasvatada, siis uhkeldama seda." Mitte päris. Me just seda tegi. Aga kui Gandil oli klaas, siis ta ütleb.

Klõpsake galeriis läbi klaaside inspiratsiooni ja välimust

1/21

2/21

3/21

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided