Kuidas kasvatada habe, kes võib olla uhke

Anonim

Nii et see on selle peale jõudnud. Kas olete jõudnud vastuvõetava vanuseni, et endiselt lapsepõlves esineb või olete otsustanud lisada oma lõualuule natuke maskuliinse kuju, olete otsustanud, et on aeg, et hõimu kasvab pop.

See pole päris nii lihtne, kui lihtsalt lasta oma näo juuksed rügada kogu oma lõualuu küll. Igaühel ja nende koeral on arvamus, kuidas täpselt välja kasvada habe parim, kiireim ja täielikum, seega on aeg, et keegi lõhkub läbi üksteist.

Vali oma stiil

Parim asi, mida saate juba varakult kasvatada, on täpselt kindlaks, millist habe soovite kasvada. Vaadake oma näo kuju, vaadake oma lemmik kuulsusi, võtke inspiratsiooni peaaegu kõikjal. Sõltumata sellest, millises stiilis valite, näeb hard, mis on teie välja nägemisel kohandatud, alati tunduvalt paremini kui lööma sinu lõuajoont silmatorkavale ja ebamugavale jumalale.

Nõus, et sa pole jõudnud

Meil on midagi, millele me peame rõhutama, ja midagi, mida peate aktsepteerima. Mõnedel inimestel lihtsalt ei ole ette nähtud habeme. See ei tähenda, et teil ei pruugi põhiseadus seda läbi läbi viia, me mõtleme, et mõned inimesed ei ole füüsiliselt võimelised kasvama paksu habeme.

Sõltumata sellest, mida inimesed väidavad, ei ole meditsiinilist tõendust selle kohta, et suur raseerimine või korrastamine võib muuta teie habe kiiremini või paksemaks ning kui asjad nagu habe õli või habepalsam aitavad teil juuksed kasvada, siis need ei aidate teil igal juhul hauga kasvatada.

SEOTUD: 8 uut habe ja siguriga trimmerit karvasele meesle

Selle aktsepteerimine tähendab seda, et võite olla nõrgemad, paksemad laigud ja lõpuks habe, mis ei päästa teid Lumberjack Weekly katet. Ainus asi, mis kunagi fikseerib mis tahes liiki paradiisrohi, olenemata sellest, kas see on lõtv või ebaühtlane, on aeg ja kannatlikkus. Sellega pole midagi viga. Valige hood, mis sobib teie näole ja teie kasvupotentsiaal, ja lõpuks ei saa te valesti minna.

Kohustuda tervislikul eluviisil

Nagu kõvasti kõvasti kõlab, muutub paks ja täisrood teie elustiili peegelduseks. Me ei ütle, et peaksite saama käsitööna nahast käevõru, vaid pigem, et määratluse järgi kasvab paks täisrooda palju lihtsamalt, kui viibite tervislikuma eluviisiga. Kuigi miski ei aita juuste kasvu kiirendada, muudavad asjad nagu teie toitumine, uni ja nahahooldus mõju teie näo juuste kasvule.

Terved rasvad ja kalaõli aitavad tagada tervislikumaid juukseid, samal ajal kui kehakaalu tõstmine ja tõstmine võib aidata suurendada teie loomuliku taseme testosterooni, käivitades geomeetrilise mootori, mis lõpuks hõlbustab hea habeme kasvu. Nagu igat liiki isikliku arengu osas, on kehv uni, kehv toitumine ja stress teil kuskil kiire.

Hoidke oma habe häid hüüdnimega esimest korda

On üks ülim reaalsus, mida iga habe on kohapeal ühes või teises kohas. Teie habe muutub ärritavaks nagu põrgu, kui see kasvab välja. See sügeleb. See arendab vaevusi, mis nõuavad pidevat hoolt. Sa hakkad saama viletsate vuntsirgade suhu. Need on kõik faktid, mida te ei saa midagi teha, ja lõpuks peate vastupanu nõudele kriipsima viiulile või kuradi oma habega peaaegu mingil moel.

Selles toimides lisab teie kätele täiendavat mustust ja õli juba tundlikule nahale, mis püüab oma juukseid välja tõmmata folliikulistelt, mida ei ole kunagi varem kasutatud, muutes seeläbi pimples, lööve, sissetunginud karvad ja lõpuks isegi rohkem ärritus. Hoidke nahka oma habe ümber puhtaks ja kui see hakkab kasvatama, kasutage kerget, õlivaba niisutajat, mis aitab hoida naha ja näo juuksed pehmete, pehmete ja rahustavatena.

Kui olete hakanud kasvatama mõnda korralikku vihma, võite hakata integreerima erinevaid tooteid, et aidata mitte ainult haiget ja pehmendada habe, vaid ka selle stiili. Hirve kasvatamise algstaadiumis võib see olla nii lihtne, kui hakkate oma huule kandma dušši, kui te oma juustega sama teete. Kui see kasvatab natuke rohkem, hakkab naha alla kuivama ja lõppkokkuvõttes hakkab kogu ala nõudma sama palju hoolt kui juuksed peas.

Hirveõli on parim kõik-ühes lahendus, mis aitab taastada looduslikke õlisid, mis hoiavad habeme peamist ja tervet. Üldiselt valmistatud Argani või Jojoba õli (ja muude lõhnaainetega) abil saab habeõli peaaegu igal ajal mõnda aega harida, kui hakkab tunda kuiva ja sügelema. Pikemate habete puhul on habe palsam vastus.

Hirvepalsam on paksem toode, mis toimib mitte ainult raskeveelise niisutajaga pikemateks habeteks (ja naha alla), vaid ka kergeks stiililahuseks, mis paneb pahatahtlikke juukseid, lõhenenud otsasid ja ripsmeid. Kui olete vaadanud palju Peaky Blindersi ja tunnete, et vuntsid võivad olla teie jaoks edasi, siis võib vuntsivah olla ka surnud käepäraseks, et saaksite oma moosid korralikult kujundada.

Trim & Kuju

Kui olete oma habe pikkuseks ja stiiliks seadnud, on ainus asi, mida on vaja teha, hoolikalt hoolitsema selle eest, et see oleks parim. Hea juuksuri juhend on absoluutne kuld, kui tegemist on mis tahes habe stiili kujundamisega, ja enamik pakuvad habeme kaustamist ja kujundamist, mida te hulluks lastaksite.

Loomulikult on palju, mida saate teha, et teie lemmikkasv välja näeb kõige ilusamalt igapäevaselt. Korrapäraselt kombineerimine on kõige kõrgem selle nimel, et teie habe kasvab ja hoiab täpset kuju, mida soovite, mille järel peaks õhukesed nina käärid paarid aitama hooldamisel hoolitseda. Hoidke lähedal pintsli lähedal, et juuksed teie põske ja kaelakaarte ümber kujundada., et olla ettevaatlik, et mitte lasta olulisi näo juuksed ristuda kaelavähi territooriumile.

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided