Kuidas kleiti oma kehatüübile, kui sul on tohutuid lihaseid

Anonim

Kuna kõik tänapäeval on fännid vormis püsimisega (see on eeltingimus Austraalia jaoks, ei?) On viimane aeg vaadelda jõusaali kangelaste, lihaseliste meeste või lihtsalt sportliku kehakujundusega meeste moodi.

Me teame, et haruldane on maanduda rajavalmis suurusega 30 'talje ja 6ft 2' võrra, mistõttu moenädalale vaatamine ja meelepärase inspiratsiooni ajakirja toimetused võivad minna hirmutavalt valesti, kui oled kuberner.

Ja räpane, me mõtleme lihasel, sobilikul, pidevalt rannal valmis. Sain aru? Teie rõivamärgis võib lugeda L või XL, kuid me teame, et see on sellepärast, et kogete regulaarselt kaalusid ja hoolitsete oma välimuse eest. Niisiis, selleks, et jõusaali seanss oleks päev ja valgu raputamine käes, on nüüd aeg oma riidekappi kuju panna.

SEOTUD: 35 Ways to Rock Basic T-särk

Tõde meeste lihasesse meestest

Vaatamata populaarsele veendumusele, ei vaja musk-tüüpi poisid suurema suuruse kompenseerimiseks suuremahulisi piire. Kuna olete teinud palju tööd, et olla suur või väga suur särk, peame teile ütlema, et kaubamärgid on riigiti ja kontinendilt erinev ning kui te võite olla Londonis "L", võite Melbourne'is väga hästi olla "M" . Teadke oma suurust "hästi", kui teate oma lemmik t-särkide tegija. Kui ostad etiketi esimest korda, proovige seda.

Liiga suur? Mine alla. Sul on käsi, mis näitavad, et pole pehmeid nahke, mistõttu pole lihaste meeste jaoks kardet vähendada.

Hoidke seda loomulikuks ja neutraalseks

Suured lapsed peaksid üldjuhul jääma neutraalsetele ja mitte-vaatama-mulle värvidele. Tänapäeva inimesed tunnevad ennast hirmutatuna teie gigantisse suurusega, nii et pane ära oma fluor, välguproov tee.

Ehkki eredad värvid asuvad suvel olevatel paakidel, sallid ja polosid, mida rannas kutsutakse, jääb talvel jääma ühevärvilisteks ja hõredateks värvideks - mere-, sinine, pruun, oliiv ja kaamel - eriti ülerõivaste puhul. Tänu oma ülitugevale kehale on värvilised tükkid silmale silmatorkavamad kui härra Slim'il kulunud.

Kiht valgus

Kuna Hulki osakonnas pole vaja täiendavat abistamist, hoidke oma ülerõivaid ja kudusid (eriti talvel) kerge. Kui teate, et külm peab külmuma, siis võta see ette kihilisuse. Ärge öelge, et kaabli kudumiseks valmistatud kampsunid ja lamedad pufferatted, mis tõmbavad välja oma rindkere ja muudavad teid tohutuks.

Selle asemel valgustage kiht kergete esemetega - pikkade varrukatega särgid, kaelarätikud, kardiganid ja õhukesed kampsunid (vajadusel kolm või neli), enne kui valite kõige õhukesemate kraavide või motiivide vahel, et talvine välimus kokku tõmmata. Valmistage kašmiir ja mohavarva vill, vältides paksu tweedit. Nahast või džinnist valmistatud bikersi jakid sobivad ka igapäevaseks kulumiseks ja suveajale, vältides silmkoeliste villade pumpeeruvat välimust.

Slim-Fit Denim

Jah, teil on suured kvadrid, Thori poeg - aga see ei tähenda, et peate oma teksad aakrit jalgaruumi nõudma. Moodsate meeste moe jaoks, mis sobib tänapäevaseks denimiks, vali nendele raskjalgadele poistele õhuke juuksevärv või paremini lõõgastav sobivus. Denim on looduslik kangas, mis on mõeldud oma keha vormimiseks, mistõttu võib paar kulutada uue paari purunemiseks.

Kogu selle väljaõppeaja jooksul teame, et olete püsiv, kuid sobiva variandi saamiseks tuleb valida venitatav denim (erinevalt toorainest või paksust, mis on pigem paks). Nendel päevadel on teie parim sõber džinnk, mis tuleb nii paljudele sobivatele (samavõrd absurdsete nimede järgi), et teil on vaja proovida erinevaid võimalusi, et saada teile parim. Lõplik sõna denimil? Kardinaalne patt moel lihaselistele meestele, et vältida kõhnaid teksaseid; nad murrame oma hinge enne, kui teie jalad saavad võimaluse neid kõigepealt murda.

Tailor-It

Teie kohalik õmblus on oma arstiga hädavajalik. Leidke teda ja võta ta kiirvalimisse. Sest kui tegemist on lihasesse meeste moodi, mille olete otsustanud oma keha kuju kohandada, ei pääse teie riided ka mõningatest muudatustest. Ehkki eksklusiivne kostüüm on parim valik, mitte tänapäeval nii kallis, on ülikond riiulilt üsna lihtne ja saab pärast ostmist kergesti kohandada.

Veenduge, et püksid ja jakk sobiksid võtmevaldkondadega ja seejärel kõik muu pärast seda sobiks teile korralikult. Lisaks ostate oma ülikond lahus - see tähendab, et valida jakk ja põlvkonna suurus individuaalselt - pakuvad sinu kokkuvarisemist, enne kui otsite lõigata ja õmmelda.

Leia oma tootemargi

Võtke aega, et mõista oma usutavaid mööduvaid etikette, lihaste meeste moodi, neid, mis sobivad sinu käte, rindade ja jalgadega ja jäävad nende juurde. Päeva lõpus näete ainult seda, et teie garderoobil on seitse sambimärgitud chino seitsmel värvilisel viisil. Mõnikord jõuab harilikult sobivatele esemetele, nagu püksid, ühetaolisele pingule välja pandud riided ja lõpuks muudab teid enesekindlamaks ja seetõttu stiilseks.

Olete ilmselt avastanud, et enamik super luksuskogusid ei kujunda ka poistele, nii et otsige välja oma peavoolu etiketid ja nutage neid Armani ja Gucci seas. Kas soovite rohkem luksust? Töötage oma ajapikendisse ja kingadesse.

Hoia seda klassikalist

Kuna te ei sobi tüüpilise siluetiga, mida enamik kaubamärke kujundab, on teie parim lähenemine klassikaline, mitte trendikas. Paljud jaemüüjad ei tooda lihaselistele meestele moe, seega täitke oma riidekapp valge meeskonna kaelarätikuga ja neutraalse huulega kampsunid ning õhukesed, keskmise pesemisega teksad ja kitseneva jalaga hamstrid.

Siis investeerige kärbitud hernikuklaasist, minimaalsest mootorist või kraavist, mis on vetruses või mustas. Hoidke mustreid ja trükiseid varjatud ning laske suurepäraselt lõigata ülikonnad ja lopsakas kangas oma stiili erinevaks kohaks - mitte sügavad V-kaeluse tiibad ja sebra ribad püksid.

Võtmeelemendid

Jakk

V-torso rõhutamiseks on vööst kärbitud pommitaja või Harringtoni jakk ideaalne siluett. See ümbritseb laiad õlad ja annab märku suurest käest (isegi kõhnatele meestele), nii et keegi ei tea, kas see on jope, mis muudab pilgu natuke paaki või oma rasket tööd.

Valmistage üks villa-puuvillase segu hingavuse ja materjali sügavusele täiendava polsterduse jaoks, mis lisandub vihjele: kas ta või pole ta lihasmasin? Soodustuste korral muudab polüester-puuvilla segu sujuvaks stiiliks (stiilseks) Varsity'i jokeks. Siit saate inspiratsiooni oma 20 parimast jaapani jakkidest.

Kardigan / kampsun

Hoidke pehme ja kihiline oma lähenemisega kududes. Kašmiir (mitte kunagi polüester) või vill on teie talvine sõber ja hoia neid pähkleid soojaks ilma lisavarustamata. Kardigalerite avatus muudab need mõnevõrra juhusliku karvkatteks, nii et töötan selle kõigi väärtustega. Vaadake mõningaid näiteid meie viie kudumismaterjali valmistamise viisist.

Sobib

Üheroosne on teie peamine valik. Kaksikrõie ja selle esiosa krossover võib mõnikord lisada soovimatu kumerust ja sarnaselt oma igapäevase kulumisega, vältida rasket mustrit: aknapakettide kontrollimine ja suured pidžaamatusribad, eriti bleiserid ja jakid. Selle asemel hoidke pehme läikega tekstuurseid põgusid ja mohavereid. Voodipesu on suvel super, kuna see on kerge ja istub korpusele. Kuid vaadake Paul Smithi sportlikku ülikonda; kergekaalulised villased konkurendid on praktilised voodipesu, kuid ilma kortsudeta. Paaritage seda karge valge tee ja sobivad tossud linnavaate jaoks; samas kui puuvillane nööpnõel ja nahkade munkade paar näeb sind kontorisse välja.

Teksased / Chinosid

Lõõgastunud või paks ja mitte tihedalt tagumik või reie on teie parim valik. Vältige kõhnat või kotti saapa, sest oma korjatud jalad väärivad mõnda kokkupuudet. Ja siis vaadake 2015. aastaks meie 20 parimat naiste marki meeste jaoks. Peamised hiina peamised kaubamärgid on J. Crew, Dockers, Banana Republic ja JAG.

Särgid

Tees on õhuke, alati, kuid mitte naha välja töötamise mõttes - jätke see jõusaalisse. Ja henley tee - need, mis pakuvad keskaja rinnakõhu kaelast lahtilukku - aitavad teil hästi rindkereala vabastada. V-kujulise vormi tõttu peavad nupp-ülespooled olema langenud alla lati, et mahutataks laia õlg-puusade suhet. Siin on teie võimalus värvi lisada - pastellid on teie tooni tüüp - rohelised, roosad ja sinised. Ja Hugh & Crye teevad suurepärast spordiala sobivat särki, mis on siin saadaval siin.

Kingad

Wing-tip kleiti kingad annavad vihje laiema jalgsi ja tasakaalu laius oma reite ja õlgade kui tavalised, teravatel kingad. Ja mine kanga, mis pikendab oma jämedate jalgade lihaseid. Tõsised saapad tööstuslike kontsadega on ka suured - ja parim, nad on super trend. Koolitajad on teile selge ja suurepärane valik, hr Muscles - nii läheme kõik läbi neooni, retro Nikes ja karge valge plimesolls. Jalatsid on seal, kus te särada, nii et mängige ümber.

1/10

2/10

3/10

Huvitavad Artiklid

Joseph Gordon-Levitt tegi suurima eksituse tarkas kordumatuteks

Jesinta Campbell x Max Made, et nüüd cool

Charlotte McKinney on GQ tüdruku suvi

Chadwick Boseman näitab teile, kuidas rock-kõik valgeks pidada ametlikuks sündmuseks