Kuumimad meeste ülerõivaste kaubamärgid, mis aitavad teil igal talvel elada

Anonim

Kui olete end järgmisele lumetormile kindel või võite selle kiireks suusatamisreisiks välismaale, peate investeerima usaldusväärsetesse, mitmekülgsetesse ja muidugi ka stiilseks meeste ülerõivasteks. Õnneks saabub turule kõrgtehnoloogiliste rõivastega suusatamine, matkamine või talvise külma sõitmine, et linna saaks piima saada.

Kõigis neist pakutakse väljavalimisi (ka ainesid), täidetud parkide, kestade ja lihtsate pihustitega, nii et olete kindlasti igas olukorras kaetud.

Oleme kureerinud hulgaliselt kaubamärke, mis meie arvates on tänapäeva meeste ülerõivaste turul stiili ja kvaliteedi tipptasemel - mõned moodustavad edasi, teised sobivad teie järgmise arktilise seiklusena. Küsimus on see, mis on teie jaoks õige? Ja kus on järgmine seiklus?

SEOTUD: Winter Assault Vehicles

1/13

Hetrego

1916. aastal asutas Luigi Minardi Haigego väikeste käsitööde äri, mis on pühendatud dekoratiivsete sulgede töötlemisele ja kaubandusele. Tänu sellele pikaajalisele kogemusele pakub Hetrego unikaalseid ülerõivaste rõivaid täna.

OSTA

2/13

Must jak

Viimase 40 aasta jooksul on BLACKYAK ja Dongjin Leisure arendanud alpinistikku, rõivaid ja käiku. Alates esimesest kaubamärgipaketist "Dongjin Mountain" 1973. aastal oleme püüdnud olla üks välitööstuse juhtivaid ettevõtteid. Ärge eksige, Blackyak on kaubamärk, mis viib teid Everesti tippu.

OSTA

3/13

Arc'Teryx

Arc'teryx võtab oma ebatavalise nime Archeopteryx Lithographica, esimene roomaja, kes arendab sulgi lennuks ja vabastab end horisontaalse maailma piirangutest. Bränd määrab oma eesmärgid samamoodi kõrgel kõrgusel: ehitada parimaid tooteid alpinismi, ronimise, snowsportsi, matkamise, jooksmise ja elu vahel. Nende täiuslikkus tähendab seda, et sportlased ja tööstusharu spetsialistid katsetavad mitte ainult uusi käiku, vaid isegi disainerid testivad tooteid reaalmaailma tingimustes, et saada kõikehõlmavat hindamist.

OSTA

Huvitavad Artiklid

Smart Casual on ametlikult surnud - see on, kuidas kleiti kleidi koodi 2018. aastal

Miguel Angel Silvestre tõmbab ära minimaalse Smart Casual täiuslikult

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel