Varjatud Apple'i funktsioon avastab lihtsalt, kui sõltuvalt instagrammist olete

Anonim

Tead, kuidas teie viski-paisumine ise saboteerib kaine, et teil on resolutsioon sobib? Noh, sama võimetus viivitada rahulolu hakkab veelgi karmima tänu varjatud iphone-funktsioonile, mis näitab, kuidas olete Instagram-iga sõltuvuses.

Kui võtate oma mobiili aku seadistustes välja, siis peaksite nüüd täpselt nägema, kui kaua te kulutate selliste häiretavate rakenduste nagu Facebook ja Instagram jaoks. Me kasutasime jaheda eraldusega õhuga, oodates kolme või nelja tunni püsimist.

Vähemalju teadsime, et meie uudishimu hakkas meie nägusid õhkima. Näib, et me ainult ühe nädala jooksul eemaldame 11, 2 tundi meie elusid.

Hädaolukorras me tabasime EFTMi Geoff Quattromani, EF-i tehnoloogilise kommenteerija ja elustiili toimetaja, et küsida, kas peaksime ennast rehabilitatsiooni saama. Õnneks meile: tal on sama probleem!

"Ma hakkasin hiljuti jälgima minu tegevust oma telefonis, et näha, kus mu tähelepanu oli ka. 3 tundi päevas Instagramis ei ole haruldane."

Kui küsitakse, kas ta teatas, et ta ise oma telefoniga rohkem aega kulutab, ütles Geoff: "Meie telefons on täiesti rakendused, mis juhivad meie elusid, olenemata sellest, kas nad suhtlevad inimestega või broneerivad sõidu, me elame oma elu sellel ekraanil. "

"On kadunud, millal me neid telefonikõnes kasutame ja Snake mängime."

Ta väidab, et see pole tingimata halb asi. "Ma arvan, et tootlikkuse seisukohast, " ütleb ta, "meie telefonide kontrollimine, meie Insta voogude sirvimine jne on suurepärane võimalus häälestada ja seejärel minna tagasi, mida me peame tegema. See on kiireim meetod eskapismiks, see näitab teile asju, mida võiksite otsida - ja need võivad olla motiveerijad, kes töötavad veidi raskemaks või avavad teie rahakoti. "

"Probleem, " jätkab ta, "hoiab telefoni oma klaviatuuri kõrval ja häirib teate, mida te lihtsalt ei saa oodata, et seda kontrollida." Sellepärast on "telefoni kontrollimiseks kõrvale seadmise ajaks harjumuseks palju vaja nagu vanade päevade suitsetamine. "

See võib põhjustada tõsiseid probleeme oma tootlikkusele, tuuakse oma psüühika juurde, ilma et oleksite isegi mõelnud. Näiteks sel nädalal tehtud uuring näitas, et teie nutitelefoni korduv kontrollimine oskuste omandamise ajal mõjutab oluliselt testi tulemuslikkust.

Geoffi sõnul: "See on ainult halb asi, kui see mõjutab teie tähtaegu ja inimesi teie ümber." Tema jaoks on nutitelefonide kõige hullem mõju tänapäeva elule: "Kui sageli inimesed ikkagi oma telefonid oma telefonide kätte jõuavad vestluses sõprade ja perega. "

"Kui ma telefoniga sulle ei räägi, keegi ei julge keegi telefoni katkestada. Miks on siis ok, kui olukord on ümber pööratud? Kui ma räägin sinuga isiklikult ja see telefon piiksub või heliseb, siis miks peaks see meid katkestama? See on koht, kus ma arvan, et inimesed unustavad, mis on tõesti tähtis. "

Kuid tööle tagasi: telefonid viivad meid eemale meie "vooluhulgast", kus me oleme kõige produktiivsemad, võimaldades meil tegutseda iga pool-laiska kapriisiga, katkestades meie enda mõtteprotsessi, et saada pausi, mida me muidu ei oleks võtnud.

Neile, kellel pole tahtejõudu, on Geoffil mõni trikk, mis suurendab tootlikkust. "Esimene osa on teada saada. Rakenduste nagu hetktööde ja LifeCycle installimine annab teile hea ülevaate oma päeva toimuvast ja sellest, kuidas seda kulutad. Kui soovite seda vähendada, siis on eesmärkide seadmine oluline; Kas see oli 3-tunnine e-posti Instagram? Vaatame, kas saame seda vähendada järgmisel päeval kahe tunni võrra. "

Võite ka küsida: "Küsige inimesi, kes teie ümber abistavad, (sest) sagedamini kui mitte, meie inimesed, keda meid ümbritsevad, mõjutavad meie telefoni kasutamist. (Nii) ütle neile, et nad tõmbavad sind üles või panevad oma telefonid söögikorra ajal laua keskel. "

See "sõltuvuse" hoog on muutumas nii tugevalt, et iOS-i järgmine värskendus Apple'i seadmete jaoks on loodud selleks, et aidata teil seda halvendada. See tähendab, et sellised rakendused nagu Moment enam ei vaja - kuna iOS on see sisseehitatud, saate ka rakenduse jaoks tõelisi piiranguid seada, kui pärast, näiteks öeldes, 24 tunni pikkust kasutamist valitud rakendused lähevad pimedaks, andes teile märku, et olete kasutanud oma aega päevaks.

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided