Juhend kostüümiks sobib siiski ka matmiseks

Anonim

Korralikult korrastamise kunst on alati delikaatne asi, kuid see ei ole mingil ajal tundlikum kui matustel käimine.

Matusetarbed on lugupidavad ajad ja osa austust austab korralikult. Kõige sagedamini on stiil umbes riietus enda jaoks, teie isikupära väljendamine ja unikaalse lähenemisviisi ilmnemine moes. Aga kui tegemist on matuset kandmisega, pange sa surnutele ja surnud perele.

Teie riietus on mõeldud teie leina esituseks, nii et minna peent, nõrk ja klassikaline.

Matusetööde etikett

Matusetootmine on teema, mis ei kao kunagi teie meelt, kuni äkitselt on teil vaja seda. Enamik mehi segastab oma käe läbi matuset, lootes parimat, siis unusta sellest teemast, kuni nad peavad järgmise segane.

Kuid te ei ole enamik mehi, nii et soovite õppida, mida oodata mõnusalt käitunud härrasest matustel. Raske aja jooksul on teie töö olla toetusallikaks, nii et tegutseda taktituna, austuses, tundlikkuses ja väärikuses. Järgnevalt on toodud mõned juhised:

 • Kui te ei kavatse matusetseremoonial osaleda, saatke kaastundeavituse. See ei pea olema pikk, kuid see peab olema siiras. Ja palun, 21. sajand või mitte, ärge kirjutage kaastunde e-posti või Facebooki postitust. Need asjaolud nõuavad teie käekirja isikutuvat kasutamist.
 • Kui olete surnud perekond või lähedane sõber, pöörduge oma pereliikmete poole, et väljendada oma sümpaatiat enne matuset. Paku oma abi mingil moel. Tooge toitu nii, et pere ei pea mõtlema toiduvalmistamise ajal, kui nad leinavad, lapsehoidjad või käituvad nende eest.
 • Kui olete käinud õhtul või matustel ning nad ei ole pere läheduses, tutvustage ennast ja selgitage, kuidas surnukeha teate. Ärge jätke neid ebamugavalt ettearvamust juba raske aja jooksul.
 • Minge alati matustele, kui saate. Nad on ebamugavad ja emotsionaalsed, kuid see on tähtis austus ja inimlik väljendus ning perekond ei unusta kunagi oma toetust.
 • Teenuse ajal lülitage oma nutitelefon välja. Teie e-posti ja Candy Crush võib oodata.
 • Ärge hiljaks olege, ära vara ega tohi olla häiriv.
 • Ja lõpuks kleepige sobivalt, mis tähendab

  .

  loe edasi

Matusetarbekaubad

Ainuke viis on must või hall

Tume värvid peavad olema. Parim on must mustlus, millele järgneb tumehall ja seejärel tume merevägi. Kui sul pole täielikku ülikonda, kandke kleidi särgi ja lipsuga tume kleit püksid ja kui võimalik, siis küsige, miks sul ei ole ülikond. Parandage olukord koheselt.

Kui matused jäävad kirikusse, jätke oma jope tseremoonia ajal. Kui seda hoitakse soojas kliimas, väljastpoolt ja päeva jooksul, võite jope välja jätta.

Ärge kunagi külastage matuset teenust teksad, t-särk, tossud või midagi muud, mida kanda oma päevast väljas. Isegi kui teised kohalviibivad mehed on niimoodi rõivad, on nad vastuolus tungiga juhuslikult minna, kui sa ei ole saanud pereliikmetelt konkreetseid juhiseid.

Särgid ja sidemed matusetöödeks

Vali valged või mustad särgid tavaliste sidemetega

Valge kleit särk on standardne, kuid ka must särk on aktsepteeritav valik. Kui tegemist on kaelakaanedega, läheb konservatiivselt. Ainult tahked või lihtsad mustrid, must või mõni muu pimendatud, piiratud värv. Vältige kõike valju mustrite või erksate värvidega. Teie Martti prillide või leopardikohtadega kaetud uudisteosad peavad jääma koju.

Sõltumata sellest, milline on konservatiivne varustus, veenduge, et teie riided on vajutatud, puhas ja lõhnatu, et teie kingad on poleeritud ja et olete hästi hoolitsetud. Matused ei ole aeg kleepida viisil, mis muudab teid välja paistma.

Viimistlus Touch Funeral Accessories

Valige klassikalised mustad, hõbe- ja halltooted

Matusetööde tarvitamisel arvestage temperatuuri ja ilmaga. Valige sobivad ülerõivad, eriti kui olete väljas. Kavandada pikkade mustade karvkatte või pimedas kleitiga kanda, kui ilm on külm, ja tuua pimedas vihmavarjus, kui vihma on prognoosis. Kui olete toonud mütsi, ärge kandke seda teenuse ajal.

Pöidlakirja järgi kleepige tööintervjuu. Midagi liiga toretsevat ei ole asjakohane, seega päästa oma roosa silk tasku ruut teisel korral. Meile meeldib jutte varjundid, kuid pidage kinni klassikaliste päikeseprillidega, kui neid vajate. Ehted tuleks hoida minimaalsena.

Üks lisavarustus, mida te peaaegu ei suuda valesti minna, on lilled. Lilled saab saata või tuua matusebaasi, kirikusse või surnu perekonnasse. Kinnitage oma kaastunnet väljendav kaart. Erinevatel religioonidel on erinevaid matuseid sisaldavate lillede traditsioone, mistõttu tehke kindlaks, mis on enne tegevuse alustamist asjakohane. Kui perekond taotleb lilled asemel annetusi, austa nende taotlust.

$config[ads_text5] not found

Tegelikult austan perekonna kõiki taotlusi, isegi kui (ja eriti) nad nõuavad, et te kannaksite selle Martini klaasi uudsuse nööriga.

SEOTUD: erinevus formaalse ja poolformaalse selgituse vahel

1/5

Burberry

OSTA

2/5

REISS

OSTA

3/5

Jil Sander

OSTA

Huvitavad Artiklid

Smart Casual on ametlikult surnud - see on, kuidas kleiti kleidi koodi 2018. aastal

Miguel Angel Silvestre tõmbab ära minimaalse Smart Casual täiuslikult

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel