Sinu õeltevaheliste õdede käitumine teeb teid paremaks inimeseks hiljem

Anonim

Kasvatades üles, võidelda oma õdede-vendadega ei ole nii palju õigust liikuda nagu igapäevane peksamine. Ja kuigi paljude nooremate vendadega on oma vanemate õdedega jälestamatult kiusatud, ja paljud vanemad õed on pidevalt ärritunud ainult oma piitsumaja juures oleva lapsega, selgub, et see konflikt muudab teid paremaks inimeseks.

Cambridge'i Ülikooli viieaastane uuring näitas, et natuke perekondlik pinge on lastele tegelikult kasulik.

Katsetused sisaldasid ka "laste videovalve, mis suhtleb nende vanemate, õdede-vendade ja sõpradega, sõprade ja võõrastega; vanemate, õpetajate ja laste endi intervjuud ja küsimustikud; ja mitmesugused hinnangud, mis on mõeldud lapse suutlikkuse ja keele testimiseks, nende planeerimisoskuste, töömälu ja inhibeeriva kontrolli testimiseks "( Cambridge'i Ülikool ).

Kuigi teadlased hoiatasid, et intensiivne lapsevanemate võistlus võib põhjustada "käitumishäireid, mis hiljem elus", näidati, et kergemad vormid aitavad noorematel õdedel vendade vaimset ja emotsionaalset arengut, suurendada nende küpsust ja suurendada nende sotsiaalseid oskusi.

"Üks peamisi põhjuseid näib olevat see, et vend on loomulik liitlane. Nad on sageli samal lainepikkusel ja nad tõenäoliselt tegelevad mõnevõrra ettekuulamise mänguga, mis aitab lastel arendada teadlikkust vaimsetest seisunditest "( UOC ).

Dr Claire Hughes, kelle raamat " Sotsiaalne mõistmine ja sotsiaalsed elud katab lapsevanemate võistlust", ütles Guardianile : "Mida rohkem võitlevad õed-vennad on ja mida rohkem nad väidavad ja vanem laps paneb noorema alla, seda rohkem saavad nad õppida keerulisi suhtlemisoskusi ja keele nõtked. "

Selle tulemusena, kuigi nooremad õed-vennad ei suutnud kolme vanuses vanemate õdede-vendade hulgas väljendada nii palju emotsionaalseid seisundeid, olid nende kuueaastased sotsiaalsed arusaamad kiiresti kasvanud ja nad jutlustasid emotsionaalselt sarnasel tasemel.

Nagu ka teised uuringud on näidanud, on enesekindlus sageli parim kaitsevorm - midagi, mida Hyena Pups on nii heldelt näidanud.

Teisisõnu: maailma nooremad õed-vennad peaksid tänama oma "rõhuvat" vanemaid õde-vendadele. NII PEA KUI VÕIMALIK.

Huvitavad Artiklid

Joe Jonas, Conor McGregor & Ludacris on selle nädala parimad mehed

50 lõbusaid viise, kuidas Rock Afro

Yara Leonardo Corredori poolt raviks! Ajakiri [NSFW]

Step Inside Rootsi hämmastav jäähotell 2018. aasta talvel