Facebook soovitab sõpradele tugineda, kus sa oled olnud

Anonim

Kui olete kunagi näinud Facebookis "Inimesed, kellega sa võid teada saada", siis teate, et mõned soovitused on ilmsed: vanad keskkooli semud ja kolleegid, kellel on ühised sõbrad, aga mõnikord Facebook viskab juhuslikult või kahte, kellega te jagate absoluutselt ühist linki pole.

See ei pruugi tunduda ilmselge, kuid hiljuti on ilmnenud, et Facebook pakub teile ka sõpru jagatud GPS-i andmepunkti põhjal, mis tähendab, et olete mingil hetkel olnud samas paigas kui soovitus.

Fusion teatas esmakordselt sellest, et vanem, kes osales enesetapumõõtmeliste teismeliste kogumises, ütles, et Facebook soovitas sõpradele teisi vanemaid, kes osalesid, hoolimata teabe jagamisest üksteisega.

Facebooki pressiesindaja on vastanud, öeldes: "Me ei kasuta asukohaandmeid, näiteks seadme asukohta ja asukohateavet, mille olete oma profiilile lisanud, et soovitada inimesi, keda te võite teada saada. Me võime teile inimesi näidata, lähtudes vastastikustest sõpradest, töö- ja haridusandmetest, võrkudest, mille olete, imporditud kontaktid ja muud tegurid. "

Kui sõbra asukoha soovitused põhinevad teie arvates pisut liiga jube, võite oma iPhone'i asukoha seaded oma privaatsuses, asukohateenustes ja kui olete Androidi kasutaja, saate oma rakendusehalduri külastada, et avada Facebooki õigused ja lülitada asukohta 'väljas'.

Huvitavad Artiklid

Smart Casual on ametlikult surnud - see on, kuidas kleiti kleidi koodi 2018. aastal

Miguel Angel Silvestre tõmbab ära minimaalse Smart Casual täiuslikult

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel

Need on kõige teravamad meeste moodsamad austraallased sel suvel