Sydney "Bin Chicken" epideemia taga olev Evil on lõpuks kätte jõudnud

Anonim

Hoidke oma sõpru tihedalt ja vaenlasi lähemal: see ütlus on Austraalia "bin chicken" epideemia viimases saagis olulisem kui kunagi varem. Juba aastaid oli organisatsioon, mida enamus Sydneysiderit pidas linna sõbraks, vigastatud loomade hooldamine, majanduse edendamine - isegi Austraalia uhkuse sümboliks - on kogu aasta vältel õõnestanud linnaelanike sööjate tervist ja mõistlikkust .

ABC eile väitis, et Taronga loomaaed võib tõepoolest vastu võtta (varem) märgalas elavate valge Ibisi rände linnakeskuste eest kõikjal. Kuidas nii? 1970-ndate alguses käivitas Taronga loomaaed eksperimentaalse tõuaretuse programmi, mis julgustas Austraalia valge ibisi roogima Sydney sadama aladel ( ABC ).

"1973. aastal toimus loomaaias vaid 19 ibis Healesville'ist Victoria ja julgustatakse seda tõugama kui vabalangulisi linde."

Aga nüüd, mida varem tuntud kui "Austraalia lindude kõige gratsilisemaks ja dekoratiivsemaks muutmiseks", on nüüd "tip kalkun" või "prügikonteiner", millest me kõik soovime vihata. Piisab öelda: Ibis on läbinud suuri taju muutusi.

Austraalia muuseumi peamine teadusteadlane dr Richard Major ütles ABC-le, et kuigi "oleks ebaõiglane sõrme otse otse Taronga loomaaias", on "mõistlik kahtlustada, et selle programmi abil sai märgala elanik eluks kohanduda linn."

"Lindud külastasid Sydney minevikus ja seal on linde, kes külastavad Sydney 1970. aastat (kuid) ei ole Sydney linnas 1980ndate aastate jooksul tõuaretust", ütles ta.

Tema sõnul tähendab see ka seda, "mõistlik kahtlustada, et see oli Sydney tuumakompleks, mis julgustas linde jääma ja töötama välja, kuidas linnamaastikku ära kasutada".

Kuid ta ütles ka, et Ibisi rahvastiku muutus puudutas ka tema esialgset elupaika põua ja keskkonna halvenemist.

"1980-ndatel oli üsna tavaline, et 15 000 ibis on Murray-Darlingi basseini üleujutatud märgala pesakondades ja me ei näe enam neid Murray-Darlingi numbreid, " ütles ta ABC-le.

See tähendab, et rannik sai nende jaoks põuaks, kui nad ei saanud magevee märgala toetust. Ja siis avastasin, et kanalihaletid ja lihasaadused on maitseid paremini kui ussid.

Ka

"Linnadel on üsna prognoositav magevee vesi ja neil on head söötmiskohad."

Ta ütles ka, et nad on vähem rikkad kui nende agressiivsed rünnakud ja linnakarjad muudavad need paarituks; "Oleme tõenäoliselt näinud üldise ibis populatsiooni vähenemist, kuid me arvame, et nad on palju rikkamad" ( ABC ).

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided