Tähtsad eel-foto kontrollid tagamaks, et teid alati parimaks peate

Anonim

See on elulugu, et me ei saa alati head fotot võtta. Kas see on valgustus, see, kuidas teie juuksed langevad või lihtsalt mitte-nii meelitav väljend, ei saa kunagi olla täiuslik.

Kuid me teame, et olete parem kui see, et oleme loonud vaimse kontrollnimekirja koos, et saaksite vältida piinlikkust Facebooki silte ja veenduda, et olete esitanud ülejäänud maailmale suurepärase vallatu.

Siin on hädavajalikud toimingud ja keelud, enne kui keegi klõpsab oma kruusid.

Sirgendama üles

Te olete läinud raskusteks raha kulutamiseks kena ülikonnale ja lipsile, vaid selleks, et see näeks üles fotosid. Kaks asja: hea asend ja suurepärane keemiline puhastus. Veenduge, et teie ansambel käivitub täiesti vajutatult (ja puhastage) ja kui välklambi pirnid hakkavad maha minema, kinnitage need kinni, vaadake teravaks ja hoidke otse selga. Keegi ei meeldi naljaga.

Väldi Raveri nurka (Disco Froth)

Jah. Me viime ülemäärasele sülitusele ja toorikule, mis võib teie suu nurkadesse üles ehitada. Mitte ainult see on päris suur, tundub see ka fotodega jube. Kui see tähendab vaikse nurga leidmist ja tasku ruudu kasutamist salvrätikuna, olgu nii. Ära lase seda juhtuda.

Tuck oma rihma alla oma krae ja Tuck oma kaela oma jope

Me teame, et kui sa oled laisk või kiirustades, võib oma jope ja nööbid muutuda järeltulijaks või isegi lisavarustusena. Kuid me oleme mõtteviisi, "kui te kavatsete seda teha. Tee seda õigesti ". See tähendab, et täidate kogu sidumisprotsessi, kinnitage oma kaelarihm oma jaki ja viimistledes, tagades selle, et sõlm on teie krae all. Jättes see isegi natuke lahti, muudab teid välja 70-aastaseks.

Püüa mitte rääkida (või süüa)

Pole vaja olla vaigistust, kuid kui fotograaf hakkab sulle haarama, on see signaal, et neelata see suudlus toitu ja hoiab minimaalset närbumist. Jah, ausad fotod võivad sageli esile tuua teie parimad varad, kuid kui te olete oma partnerite meeleheite, siis ilmselt ei pruugi teie parimat vaadata.

Vältige kummalisi kaela

Hoidke see lihtne, loll. Ei ole vaja otsida üles või alla või külge. Lihtsalt hoidke oma pead otse ja tagasi. Murdes oma pea allapoole, annab teile särava välklampi otsa või kahekordse lõualuu, ja ülespoole tõmbamine muudab teid lihtsalt välja nägema.

Kontrollige oma hambaid

Hambad saavad pildistada või murda. Võibolla olete töötanud oma teed läbi paar punased klaasid või olete peterselli kanapaega armastanud. Mõlemal juhul on suur võimalus, et teie pearly white'id ei näe oma parimat. Hankige üks oma kaaslasi, et enne fotode alustamist kontrollida oma pehmeid plekke või toidu jääke.

Proovige mitte vilkuma

Loomulikult pole selget takistust selle vältimiseks, kuid kui tunnete vajadust vilkuda, tuletage see süsteemist välja enne, kui kaamerad hakkavad haarama. Teine näpunäide on täiesti sulgeda oma silmad, kuni kõik ütlevad "juust", kuid võite tunduda veidi kummaline. Pole midagi halvemat kui suurt gruppi tulnud, üks Blinky Bill.

Fix oma juuksed

Öösel lõppees pole kellegi juuksed end täiuslik, eriti kui olete tantsupõrandat üles riputanud. Enne pildistamist veenduge, et teie juuksed oleksid pehmendatud, lükatud tagasi või just teie nägu eemal. Selle saladus on kõik teie eelseisundis ettevalmistamisel. Ärge lähege üle tootega, vaid lihtsalt nii, et teie juuksekarjutuste käivitamine hiljem õhtul paneb selle oma kohale tagasi.

Vali oma naeratus

Võitjad on võidusõitjad. Kui näete kõige paremini tootavat naeratust, mõtle midagi, mis paneb sind naerma kõige loomulikuma tulemuse juurde. Kui sa oled pigem nuusutaja, siis mäleta, kui palju sa naeratasid meelitavale fotole ja jäljendada seda.

Hangi see joomine käest välja

Mõned targad inimesed ütlevad, et kunagi ei võta oma fotosid koos joogiklaasiga. Me nõustume, see ei ole hea välimus ja võib sageli tuua teile välja nägema ebamugavam kui võimas. Joog lihtsalt ripub ümber nagu täiendav appendiit. See reegel hõlmab õlut, veini ja šampanjat. Üks vastuvõetav jook on Pina Colada, kuid ainult siis, kui olete purjelauasõit.

Huvitavad Artiklid

Parimad seeläbi mehed nädala fännid. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Epic Man Loft, mida mängib ring

Lewis Hamiltoni stiil on tulnud kaugele, siin on, kuidas oma pilk välja nägema

Nina Agdal & Hailey Clauson Rand Bunny ujumisriided